Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szóvá tennéd barátnődnek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóvá tennéd barátnődnek?

Figyelt kérdés

Ha ráférne a mozgás és a fogyás, szólnál érte hogy a kb 1kmre levő munkahelyére miért kocsival jár. Függetlenül ha van ha nincs dolga munka után akkor is azzal jár.


Kapott biciklit is de azt se használja mert állítólag kicsi neki. Pedig csak 151cm..és nem gyereknek valót kapott..


2021. máj. 19. 20:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, engem nem zavar ha van plusz kiló is rajta.
2021. máj. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
30%

1 km-t legyalogolni kb. 13 perc.

Sajnos a kérdés feltevése már valószínűleg túl késő, ha már a barátnőd elhízott, te pedig vékony lány mellett szerettél volna lenni. Ebben a helyzetben nem tudom, hogy mit tennék, valószínűleg elhagynám.


DE! Jó tanács: meg lehet előzni a helyzetet, és amikor összejössz valakivel, akkor jó eséllyel el lehet dönteni, hogy meg fog-e hízni vagy sem. Már amennyiben ez prioritás. Egyrészt, igenis van létjogosultsága annak a mondásnak, hogy "nézd meg az anyját, vedd el a lányát". Ugyanis ha a szülei el vannak hízva, akkor nagy valószínűséggel ez vár rá is. Talán ez a legfontosabb mutató, de olyan jelek is utalhatnak erre, ha pl. túl nagy a melle. (Ezért is én pl. a kismellű lányokat szeretem.)

Szóval ha az elhízás szempont (de csak akkor), akkor már a megismerkedéskor szűrni kell, és emiatt mihamarabb megismerni a szüleit is. Sok sikert!

2021. máj. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha te megfelelőrn sportos vagy és jó a testalkatod, akkor érdemes lehet beszélni róla.


Ha egy igénytelen ember vagy akkor nem

2021. máj. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd neki először. Inkább próbáld ösztönözni az egészségesebb életmódra, főzz neki egészséges kaját, közös programként menjetek el egyet bicajozni vagy akármit mozogni, járjatok akár órákra egy kondiba vagy táncolni esetleg. Pár éve én is felszedtem pár kilót amikor sokat dolgoztam meg írtam a szakdogát, akkori párom meg is jegyezte (egész nap a gép előtt ült) na engem nem kellett félteni, jól a helyere raktam. Ha nem hajlandó sportolni és fogyni és neked nem tetszenek a husosabb nok menjetek szét, majd másnak tetszeni fog a plusz kilóival együtt is.
2021. máj. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kár volt lepontoznotok a 12-est, pedig igaza van, csak kihagyta a lelki vonulatát a dolognak. Ha lelkileg annyira összepasszolnak, akkor már nyilván nem fogja otthagyni akkor sem, ha elhízott. Kedves kérdező, ezt neked kell eldöntened, senki nem tud a bőrödbe bújni, és ítélkezni. És dönteni úgy, hogy neked a legjobb legyen. Ezt csak te tudod.
2021. máj. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

12es nagyon sok mindenben téved:


Nekem édesanyám fantasztikus nő, de meghízott. Nagymamám kifejezetten kövér. Én egész életemben betegesen sovány voltam, mostanra szedtem össze magam normál súlyra.


D-s melleim vannak és nem vagyok kövér... A mellméret nem egyenlő azzal, hogy mennyire fog a jövőben meghízni valaki, nem tudom ezt melyik playboy-ban olvastad 😂


Az az egyetlen ami igaz, hogy az ember hozzáállása hamar kiderül. Ha kirándulni se megy el veled, mert olyan lusta az nem csak azért baj, mert felszedhet pár kilót, hanem mert ilyen lesz a közös életetekben is.


Ez pasikra és nőkre is igaz.

2021. máj. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!