Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szóvá tennéd barátnődnek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóvá tennéd barátnődnek?

Figyelt kérdés

Ha ráférne a mozgás és a fogyás, szólnál érte hogy a kb 1kmre levő munkahelyére miért kocsival jár. Függetlenül ha van ha nincs dolga munka után akkor is azzal jár.


Kapott biciklit is de azt se használja mert állítólag kicsi neki. Pedig csak 151cm..és nem gyereknek valót kapott..


2021. máj. 19. 20:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha azóta hízott meg, mióta összejöttetek és zavar, akkor szóvá tenném ezt.

Az megint más dolog, hogy 1 km-re tényleg teljesen felesleges kocsival menni, de ha oda biciklivel menne, akkor sem fogyna le.

Sportolni kell rendesen, meg kevesebbet enni. Viszont sajnos lesz ebből gond, mert lustának tűnik a párod. Ugye ez a "kicsi a bicikli" is csak kifogás.

2021. máj. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én szólnék neki.

Persze az sem mindegy hogy te mozogsz e vagy úgy mondogatod neki hogy ugyanúgy lusta vagy.

Ha te teszel magadért, akkir lehet egy olyan beszélgetés hogy elmondod hogy ez neked nem tetszik. A lustasága, a hízása, amikor te meg teszel azért hogy vonzó maradj neki.

2021. máj. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Fura, nekem jól esik kiszellőztetni a fejem, hazafelé, mondjuk én busszal járok.

Nem lehet, hogy késni szokott, és így próbál időt spórolni?

Mondjuk feleslegesen drága buli ezért autóba ülni. Én az anyagi részét közelíteném meg.

2021. máj. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Tudja szerintem magáról is hogy felszedett pár kg-t és valószínűleg zavarja is. Ha szóvá teszed - bármilyen tapintatosan - akkor azt fogja érezni nem állsz mellette. Inkább ügyesen próbáld rávezetni az egészségesebb életmódra. Nem attól fog lefogyni hogy gyalog v. bringával megy 1 km-t naponta, hanem az étkezés, sport, életmódváltás segít a legtöbbet. Ebben segíts neki.
2021. máj. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem ilyet nem teszünk szóvá tudja ő magától is a + kg-t.
2021. máj. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
46%
Én eleve össze sem jövök olyan nővel, aki nem sportol rendszeresen valamit és mellé lusta is. Rendszeresen futok, bringázok, egészségesen eszek, élek. F
2021. máj. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"Persze az sem mindegy hogy te mozogsz e vagy úgy mondogatod neki hogy ugyanúgy lusta vagy."

Azért, mert ő igénytelen a párjára nekem nem kell annak lennem!

2021. máj. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
7. Én azt mondtam hogy ha te nem mozogsz, iszod a sört, eszed a szalonnát és felszedtél 10 kilót az óta hogy együtt vagytok , akkor kicsit fura elvárás a párod felé, hogy ő sportoljon, legyen vékonyabb stb.
2021. máj. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
More! Ebbű baj lesz!
2021. máj. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem értem, miért érdemes egyáltalán városban autóval járni. Oké, hogy háztól házig, illetve a két kis kezed helyett viszi a cuccot, de amikor másfélszer annyi időbe telik hazaérni vele, mint villamossal, illetve legalább egy negyedóra parkolóhelyet találni a belvárosban, akkor elszáll minden autóimádatom.
2021. máj. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!