Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok túrós pénisszel volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok túrós pénisszel volt már dolgotok?Ha volt mit csináltatok?

Figyelt kérdés
2021. máj. 19. 20:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
12%

Nekem a barátnőm tisztára szopja.

Egyénként ha este fürödtem, de napközben többször feláll és nagyon kanos vagyok, akkor délutánra már túrós szokott lenni. Ha pont úgy jön ki hogy akkor szexelünk, akkor nem szokott hezitálni, ugyanúgy elkezdi szopni.

Minden nap fürdök, és higiénikus vagyok, de ez akkor is előfordul ha olyanom van fél nap alatt is.

2021. máj. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
82%

11

Van, aki napközben is mossa.

2021. máj. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

#12

Van aki naponta többször is mos hajat.

Persze vannak ilyen emberek is a világon biztosan. :)

Sőt van aki naponta 4-szer tusol, ilyenről is tudok. ;)

2021. máj. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha izzadt vagyok napközben, mert pl. bicikliztem, megfürdök, attól érzem magam jobban. Nem fogok bűzleni egész délután, mert csak este zuhanyozok.

Ha pedig túrós a farkad a napi több merevedéstől, nyugodtan elöblítheted a csap alatt.

Ez nem olyan kirívó dolog.

2021. máj. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Tisztára szoptam
2021. máj. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A túrós dákóhoz már csak a tésztát kell kifőzni. Majd a tésztát megkeverni a dákóval, és kész a túrós tészta! Lányok, ezt nem tudjátok?
2021. máj. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!