Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdnétek a Billie Elish-el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdnétek a Billie Elish-el? Bejön nektek vagy hagyjuk kategória?

Figyelt kérdés
Állítólag az önbizalma nulla. Csúnyának tartja magát. Ti minden fajta nemű emberek lefeküdnétek vele? Magyarul nem csak férfiaknak szól a kérdés. Tényleg csúnya vagy a mentális betegségei lehúzzák a csajt?

2021. máj. 17. 19:36
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
39%

Nekem se jön be

Cillian Murphy feje van xd

2021. máj. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
27%

Nekem a vekony csajok.jonnek be

O nekem tenyeres-talpas

Szóval nem

2021. máj. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
76%

Naná, simán megdugnám, amúgy nem rossz csaj. Az hogy mit nyilatkozik, meg miről cikkeznek meg semmiben sem mérvadó. Nem saját gondolatok, hanem eljátszik egy betanult szerepet ahogy az összes többi futtatott sztár is. Profi PR csapat dolgozik a háttérben minden megnyilvánuláson, interjún, mozdulaton, a karakter sugallt személyiségén.

A szememben akkor nőtt amikor valamelyik koncerten eltaknyolt, de ennek ellenére vérbeli profiként részleges szalagszakadással is végignyomta a koncertet és utána a turnét.

2021. máj. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
35%
Undi
2021. máj. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
85%
Lefeküdnék nagyon szívesen. Nekem bejön, jó csaj. Érdekes, nem mindennapi, nagy mellek, az se baj hogy kicsit húsosabb.
2021. máj. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
70%
lefeküdnék, csak túl fiatal hozzám sajna
2021. júl. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Menőcsajszi72 válasza:
0%
Nem! utálom ezt a lányt!
2022. aug. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!