Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nektek bejön egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejön egy szőke vagy egy vörös hajú pasi? Nem taszító?

Figyelt kérdés
Ossze jonnetek komoly kapcsolatra is egy ilyen pasival, vagy csak konnyed azex kapcsolatrol lehetne szó?
2021. máj. 15. 22:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem ez a ket hajszin nagyon beindit :)
2021. máj. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%

Nekem sosem jöttek be, csak a barna hajú férfiak. Aztán megismertem egy vörös pasit és annyira megfogott, hogy 2 évig jártunk össze:DD pedig kifejezetten nem is tetszett mikor először láttam.

Szóval mivel úgyis a személyiség lesz a döntő, el tudok màr bármit képzelni:D szőke barna vörös fekete bármi lehet

2021. máj. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
59%
A szőke még bejön de a vörös nem.Főleg akkor ha nagyon kicsi...alig látszik a haja.De ha tetszik a pasi akkor nem ez a legfőbb szempont.
2021. máj. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha jóképű a pasi akkor nem a hajszín a legfontosabb.
2021. máj. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nálam a vörösen kívűl bármilyen hajszín szóba jöhet. :)
2021. máj. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!