Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kismamák, milyen gyakran jut...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kismamák, milyen gyakran jut eszetekbe, hogy alkalmi kalandba bonyolódjatok?

Figyelt kérdés

Nyilván tisztában vagyok vele, hogy milyen kötöttséget jelent ehy kis poronty :)

(jöhetnek privátok is örülök neki:)

"gyakorló, játszótéri apuka "



2021. máj. 3. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
21%

Benne lennék

F

2021. máj. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Édes istenem.....

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

2021. máj. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze mikor +10 kilót cipelsz minden rohadt nap, majd megszakad a derekad, fájnak a melleid, hormonális hullámvasúton ülsz és arra gondolsz hogy bárcsak egy kibszott kutyának születtél volna mert azok 2 hónapig vemhesek nem 9 retkes hónapig:D meg persze azon stresszelt hogy fogod kinyomni magadból ezt a gyereket, szétreped mindened stb

Mindeközben nyilvánvalóan arra gondol a legtöbb terhes nő, hogy egyéjszakás kalandokban venne részt, természetesen veled

🤦🏻‍♀️

2021. máj. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A férjemmel is kihívás jelenleg a házassági "kötelezettség teljesítése" nemhogy még alkalmiba gondolkozzak...
2021. máj. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

:D

Imádtam #3

2021. máj. 3. 17:19
 6/9 anonim ***** válasza:
1. Írj akkor a kérdezőnek.
2021. máj. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a kérdező voltam de nagyon szellemes volt és plasztikusan írta le az állapotot és igen imádom a játszótéri anyukákat én szépnek látom őket :)
2021. máj. 3. 17:47
 8/9 anonim ***** válasza:

A 6os válaszoló az első válaszolónak írta, hogy írjon neked 😁

Neki talán van kedve hozzád 😂😅

2021. máj. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
hetente 29L
2021. máj. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!