Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyakori hogy valaki a Párja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori hogy valaki a Párja mellett az alkalmi kalandokat is igényli?

Figyelt kérdés

2021. máj. 2. 09:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
A szex nem teljesen azonos a szerelemmel. Ha nics otthon szex, nem dobjuk kirögtön a társunkat. Megpróbáljuk áthidalni a gondokat, de nem fogunk hónapokon át csak recskán élni.
2021. máj. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Áhhh a párom mellett annyi erőm se marad, hogy a szemetet levigyem. Szerencsére jól megvagyunk. Azok kacsintanak ki, akiknek nem jó a szexuális életük.
2021. máj. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Sztem elég gyakori.

Előbb utóbb mindenki elkezd más izgalmak után keresgélni párkapcsolaton belül.

L

2021. máj. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Vannak sokan szerintem , nők és férfiak egyaránt , akik akár rendszeresen is félrelépnek a kapcsolatukból ( házasságukból ).

Nekem volt egy kollégám , ő mindig dicsekedett is vele , hogy ő élete folyamán csak egyetlen alkalmat mulasztott el , amit alaposan meg is bánt , ezért az után soha többé nem hagyott ki egy alkalmat sem .

Kb : 40 éve él házasságban , valamit a felesége is tudott és tud a volt és jelen félrelépéseiről ! De valamiért még sem csinálnak belőle problémát .

Ettől függetlenül én azt gondolom , aki otthon megkapja amire szüksége van , az ritkán kacsingat más felé .

2021. máj. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Férfiak körében elég gyakori. És nem, nem csak amiatt mennek félre szegény férfiak, mert ptthon hónapokig nincs szex. Engem is minden kapcsolatomban megcsaltak, pedig nekem az átlagnál magasabb libidóm is van:D

Szimplán manapság a korrektség, a gerinc kiveszett az emberekből (igen a nőkből is). Sok a mentálisan sérült ember. Emiatt sokan valójában nem is képesek párkapcsolatra vagy mindig ösztönösen toxikus emberekkel jönnek össze vagy ami a téma is: megcsalják a párjukat. Manapság az emberek nem tudnak olyan igazi, valósi szerelmet, kötődést átélni + tele vannak önbizalom problémákkal vagy pedig az empátia teljes hiánya jellemző rájuk, így könnyen félremennek.

Persze van egy kevés kivétel, nekik minden tiszteletem. De sajnos az átlag ilyen amit írtam. Én ismerősök közt ha szétnézek, mondjuk 50 kapcsolatból ha 1 olyan amire azt mondhatom hogy vagy nem tudom hogy van e megcsalás vagy pedig tudom hogy biztosan hűségesek.

Én csinos nő vagyok, így azt is megtapasztalom, hogy rendszerint próbálkoznak be házas ill párkapcsolatban élő pasik nálam. Még olyan is volt hogy ismertem a feleségét stb. Van egy pár sztorim. De a lényeg az, hogy elszomorító ami manapság itt megy..

L

2021. máj. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen egyetértek azzal , hogy az a bizonyos gerincesség , bizony sok emberből hiányzik .

Ismertem olyan lányt , akivel együtt voltunk házibuliban , hogy a barátja hazament korábban , mert másnap kora reggel indulnia kellett dolgozni , majd a lánytól elköszönt és mondta , hogy érezze jól magát ő megy lefekszik , majd otthon találkoznak .

Talán egy óra telt el ez után és már az az egyik haveromnak meg is volt a lány !

Majd kérdeztem a lányt , mit szól majd hozzá a barátja ? Ere a lány egy vállrántás után annyit válaszolt , a Bazsi úgy is otthon alszik , nem szól semmit ha nem tudja meg !

Ha én ilyent tennék a párommal , én tudom magamról , hogy nem tudnék másnap a párom szemébe nézni !!!

40 / F /

2021. máj. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Gyakori. Egy nőnek csak egy pnája van. Ezért a pasasok többsége félrejár, mert hosszútávon unalmas nekik. Tehát nem mindig azaz ok, hogy otthon nincs elég szex.
2021. máj. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Istvan485 ***** válasza:
Nem hátrány viszont pl a baratsag extrakal vágy támogatás sem nekem is volt és van is ilyen kapcsolatom!!! 50+ -os F
2021. máj. 3. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ilyet keresek épp..3tF
2021. máj. 3. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
35f én is..
2021. máj. 3. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!