Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A puncitól lennék rosszul?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A puncitól lennék rosszul? Ilyen lehetséges egyáltalán?

Figyelt kérdés
Tegnap este, vagyis inkább ma, mert éjfél után lehetett, nyaltam először puncit. Elképesztő volt, szerintem életem legfantasztikusabb tapasztalata. Szerintem nagyon sokáig csinálhattam, teljes beleéléssel, önmagamból teljesen kivetkőzve, úgy vert a szívem az izgatottságtól és örömtől, mintha futnék és közbe így "remegtem" is de ezt úgyse lehet leírni. Annyira kalapált a szívem, hogy mozgatta a felsőtestemet. Szóval a lényeg, hogy ma felkeltem sok alvás után és valahogy furán érzem magam. Nincs étvágyam, fáradtabb, levertebb, tompább vagyok és csak fekszek az ágyban. A közérzetem is fura, minden egyhangú és érdektelen valahogy olyan furán "sz@r" és semmilyen minden. mintha nem is léteznék, vagy csak félig. Tudom, hogy kellene enni valamit, de nincs kedvem lemenni a konyhába. Ennek mi lehet az oka? Egyébként szex nem volt, csak nyalás, de ez a tökéletes volt, vagy még annál is sokkal jobb. Lányok, fiúk, tapasztalatok? Lehet ez hülyeség, amit most írok, de mintha még mindig érezném a szagát és ízét több mint 12 órával utána (pedig már rég teljesen egyedül vagyok) és ha becsukom a szemeimet újra átélem bizonyos részeit annak ami történt és újra érzem

2021. máj. 15. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Beszórtad előtte kokóval?
2021. máj. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább fel vagy dobódva és izgatott vagy. Egy stressz közeli állapot.
2021. máj. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy olyan sokáig csináltad és az izgalomtól ami benned volt annyira kifáradtál, hogy azért érzed most ezt. Szerintem normális dolog, főleg, hogy újdonság volt, és gondolom azért picit izgultál is. Enni inni viszont mindenképpen mennj le, mert ha a vércukorszinted lent van, csak még rosszabb lesz. Lehetséges,hogy tudat alatt érzed még, mert egy új nagy élmény volt. Én egy jó éjszakára hetekig visszagondolok, és amikor legelőször kinyaltak én is így éreztem magam..
2021. máj. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Puncimérgezést kaptál 🙃🙂🤷‍♂️😇
2021. máj. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
11%
A szexben minden azon múlik, hogy mennyire kapcsolódtok össze lelkileg. Egy mély lelki összefonódás a testi csillagzápor kulcsa. A privát levél, kérdés írója vagyok
2021. máj. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igalomtol van..Nagyon sok boldogság/izgulás volt benned ez rengeted energiát elvett..Holnapra jó lesz:D
2021. máj. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

de kapnék már én is puncimérgezést...

45/n

2021. máj. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nagy élmények felzaklatják az embert. Legközelebb már nem lesz ilyen "sokkoló".
2021. máj. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok, hogy kitettél magadért! Remélhetőleg ennek a lánynak jó emlékei lesznek a szexről! F/67 Már biztosan semmi bajod. Amit írtál normális lehet teljesen.
2021. máj. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez a Covidizmus tipikus tünete! Oltakozni, oktakozni!
2021. máj. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!