Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másodszor leszünk együtt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másodszor leszünk együtt a barátommal.Gumi nélkül akarja csinálni mert az első nem volt neki jó úgy.Azt mondja,hogy vigyázni fog.Belemenjek szerintetek?

Figyelt kérdés
2021. máj. 14. 19:28
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
91%
kisgyerekek kalandjai 1.rész
2021. máj. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
71%

Kedves kerdezo.

Vegyél biosz órákat.

Az eszed úgy látszik ma szabadnapos.

A lúzer nem én vagyok. Az a semmirekellő barátod akitől egy kutya okosabb.

2021. máj. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
95%

Sok helyen írják, hogy az előváladék is tartalmazHAT életképes spermiumokat. Ezek alapján nem zárható ki a teherbe esés.


Ha a pasid nem kellően tapasztalt, akkor teherbe ejthet véletlen. Fél másodperc. Ennyin múlhat, hogy eldurran benned. Főleg ha a póz miatt nem tudja kirántani (lovaglás)


Másrészt ha tapasztalt és ügyes, (főleg ha nincs előváladéka -miként nekem sincs-, akkor nem fog beléd spermium kerülni (max a szádba :D ).


De ez esetben -főleg ha másokkal is csinálta óvszer nélkül- számolni kell a szexuális úton terjedő betegségekkel. Pl a Chlamydia a férfiak 50%-ában tünetmentes. 4 fertőzött nőből pedig 3 tünet-szegény/mentes. Meggondolandó.


Lenne néhány javaslatom, ha kíváncsi vagy. Amúgy én is utálom az óvszert :(

2021. máj. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
69%
Inkabb keress magadnak egy rendes férfit, aki nem rinyal a gumitol és van esze is. De te tudod hogy akarsz e nem várt babát 18 évesen...
2021. máj. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
58%
A megszakításos módszer működhet, de ahhoz nagyon fegyelmezettnek kell lenni. Ha ilyen tekintetben nem bízol 100%-ig a fiúban, akkor maradjatok a guminál vagy a kölcsönös orális szexnél. Az anált csak akkor próbáljátok ki, ha te is élvezed, egyébként nem javaslom. Ha hosszú távra terveztek, akkor meg lehet kérdezni nőgyógyászt a tablettákról és a felhelyezhető hormontartalmú eszközökről.
2021. máj. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem is komoly a kérdés, legalábbis nekem az jött le, hogy csak vitázni akar, ha meg valódi és ennyi esze van akkor hamarosan jön egy lehetek terhes kérdés, késpbb meg akár egy melyik nevet válasszuk kérdés.
2021. máj. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!