Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, kipróbálnátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kipróbálnátok a szexet fekete vagy félvér pasival?

Figyelt kérdés

2021. máj. 11. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Ha szimpatikus, akkor igen. Csak azért, mert fekete nem. De ha mellette jópasi, akkor persze.
2021. máj. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Kizárt
2021. máj. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Simán! 22L
2021. máj. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
Az én eddigi csajaim mind azt mondták feketével soha, undorodnak tőlük (persze vannak kivételek biztos).
2021. máj. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15%

#4


Ja, hogy mit mondanak az emberek, az egy dolog.


Volt olyan bigott katolikus családból származó baratnőm, aki amúgy arab és iráni pasikkal hetyegett, mert a vidéki szülei nem látták mit művelt, mert Pesten tanult.

Én is azt mondtam a barátnőim többségének, hogy nem k*rnám meg a húgukat, barátnőiket, közös ismerős lányokat. Közben meg nagyon is megdugtam volna őket. Persze volt olyan nőm, akivel nyíltan meg tudtam osztani ezeket a vágyaimat.


Azért ne vegyél mérget arra, hogy az eddigi csajaid nem engednének egy jóképű fekete srácnak. Láttam én már sok érdekeset külföldön, magyar, szlovák, lengyel lányok majd elolvadnak ha fekete vagy arab srácok hajtanak rájuk. Persze szigorúan amikor a barátaik, rokonaik nem látják őket.

2021. máj. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%

Nem a bőrszíntől függ. Inkább csak félnék, hogy túl nagy a farka...

De vannak jóképű, jó testű pasik minden bőrszínben, nem ezen múlik.

2021. máj. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
38%
5-ös 6-os megosztott első helyezést kaptok, mint egyedüli értelmes választ adók, ráadásul igaz amit írtok.
2021. máj. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!