Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha gangbang fétisem van,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gangbang fétisem van, lehet normális kapcsolatom?

Figyelt kérdés
2021. máj. 9. 11:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Lány vagy?
2021. máj. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Érdekel mindkét nem véleménye, de amúgy igen
2021. máj. 9. 11:52
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
Normális kapcsolata, normális értékrendekkel bíró embereknek lesz.
2021. máj. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Ha a partnered is érdekli ez fajta szexuális nyitottság akkor szerintem igen.
2021. máj. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Nekem nagyon tetszene, ha a barátnőm több pasival is akár együtt lenne úgy hogy velem van.


Első voltam.

2021. máj. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Tetszene. Siman belemennek h mas is megb*sszon

De keves csaj megy bele ilyen kapcsolatba

2021. máj. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A fétiseket nem kell minden alkalommal megélni, ha jól beosztod pl havonta vagy kéthavonta akkor több pasinak fog beleférne. De alapvetően sok pasinak nem tetszene az osztoszkodás gondolata. Viszont ha direkt így keresel párt az segíthet, pl swinger klubbos eseményeken, mert aki oda elmegy nagyobb eséllyel fogja szeretni/engedni az ilyet...
2021. máj. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Háááát. Lehetni lehet, csak találj egy pasit aki szintén kattan az ilyenre, és kezeld korrekten ezt a dolgot.


Számomra izgalmas pasiként az ilyen, de egyrészt nem igen van rá nő, másrészt amúgy elég nehéz összeszervezni ezt azért. De tud működni, de csakis őszinte egyenes módon. ;)

2021. máj. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi a normális? Ki dönti el? Én simán összejönnék egy ilyen csajjal Én sem vagyok úgymond átlagos de mivel a kérdezőt nem ismerem miért ítélném el? Lehet hogy mondjuk mellettem vagy más mellett aztán leszokna erről a gangbangozásról, vagy ha nem akkor meg így fogadnám el, akkor valószínű hogy megengedné hogy én is néha mással legyek. Nekem az számítana hogy legyen őszinte hozzám.
2021. máj. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Férfiként már én is feltettem magamnak ezt a kérdést, de én a valóságban is veszek részt gangbang-ben, nem csak fantázia.

Nagyon tetszenek az ilyen nők, sajnos mindegyik foglalt akit ismerek.


F35

2021. máj. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!