Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért írja itt mindenki,hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írja itt mindenki,hogy ő a király az ágyban?

Figyelt kérdés
Közben meg itt lóg,ahelyett hogy szexelne.

2021. máj. 8. 22:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ki miért írja. Én konkrétan azért, mert jól használom a számat/kezeimet/péniszemet és az agyamat, gyengéd és alapos előjátékot nyújtok. (Hetero férfi vagyok)
2021. máj. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
4%
Én csak lányt keresek aki pénzért küldene nekem lábképeket.
2021. máj. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vágok fel..semmivel sem.
2021. máj. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én meg olyan vagyok, mint az ütvefúró: zajos és büdös.


amúgy az " Álmodik a nyomor" - ez egy Ady-vers címe, keress rá!

2021. máj. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Mertígy akarnak nonme imponálni a női olvasóknak, hogy hátha majd rájuk ír egy nő hogy ki szeretné próbálni vele, ez szinte minden internetes felületen így megy.
2021. máj. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Itt a többségnek annyi a szex hogy beteszi 3 perc alatt elélvez azt kész. Minden csaj krva ő meg a jani. Igazi szexről fogalmuk sincs. Elég ha két lökés után elmennek és ők a nagy szexgépek a csaj meg a nyomorult mert nem tud elélvezni
2021. máj. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy anonim oldal. Még a való életben is mindenki kamuzik, itt meg főleg. Mindenki szeret nagyot mondani.

Az meg, hogy ki mennyire király az ágyban, emberfüggő. Ha a felek nem passzolnak, akkor nem lesz király a dolog. Ha igen ÉS nyújtanak is valamit, akkor király lesz.

Én azért lógok most itt, mert nincs túl jó kedvem mostanában és a szexhez sincs igazán kedvem. Van kivel, csak vele pont nem király a dolog és már kissé unom.


5-ös és 6-os: Az ugye megvan, hogy nők is pont ugyanúgy írják, hogy ők mekkora orálkirálynők?

2021. máj. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

7

Én inkább azt vettem észre ezen az oldalon hogy az itteni nők állandóan problémáznak az orál miatt.

2021. máj. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#7: Egy részük igen, egy részük meg minden téren istennőnek képzeli magát az ágyban.
2021. máj. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

nem tudom, én pl isteni vagyok az ágyban a barátom szerint és nem a szex helyett lógok itt. pl kb fél órája szexeltünk, azóta bealudt mellettem, én meg feljöttem ide.


amúgy senki nem fogja azt írni, hogy rossz az ágyban, mert az emberek dicsekedni szeretnek, nem negatívat írni magukról. meg természetesen itt van gyiken egy rakat pasi, aki abban reménykedik, hogy ha leírja milyen hatalmas a farka és milyen jól nyal meg dug, akkor majd dől az ingyenpunci :D

2021. máj. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!