Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párok! Nálatok már az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok! Nálatok már az első alkalommal király volt a szex vagy kellett egy kis idő az egymásra hangolódáshoz?

Figyelt kérdés
Nem rossz, nem rossz, de még nem az igazi, eddig 6 alkalommal feküdtünk le, de valahogy nem érzem azt a fajta AHA élményt. Ez később még az érzelmekkel jönni fog? Ti hogy vagytok ezzel?

2021. febr. 11. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Igen jó!
2021. febr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az elsô is jó volt de azóta 2x olyan jó lett
2021. febr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk az eleje nem volt a legjobb, de egyre jobb lett.
2021. febr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
oszinten, en nem hiszek a rahangolodasban. azt szeretem, ha elsore megvan az a bizonyos szikra es szetszedjuk egymast, annyira jo. es igen, letezik ilyen, hogy elsore tokeletesen a szex, annyira erzitek a masikat. nekem nem jon be a benazas meg erolkodes meg a kozepszeru szex, ez van.
2021. febr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Nekem elsőre egyik párommal se volt jó, szerintem kell idő
2021. febr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Barátnőmmel három év után jutottunk el egy szintre, amire azt tudom mondani, hogy "elmegy".

Azt tapasztaltam eddig, hogy a szex az olyan dolog, hogy vagy jó, vagy nem. Ha az első fél, vagy egy évben nem változik valami benne pozitívan, akkor érdemes elgondolkodni azon, hogy van e elég türelme és idegrendszere a félnek, feleknek egymásra, hogy a testiséget megoldják.

Számtalan osszeveszésünk volt ebből már, sírás, "szakítás", jatszmázás stb.

Úgy vagyok vele örülök ennek is.

Szerintem ez a pár együttlét nem mérvadó még, biztos vannak még falak meg szégyenlős az ember gátlásos stb. Nyugtatlak. De tapasztalataim szerint, mindig úgy tapasztaltam, hogy már az első szexnél kiderül, nálam kiderült, hogy passzolunk e.

Azt is észre vettem, hogy a kommunikáció, na az egy rohadt fontos dolog. Mindig elkell higgadtan, nyugodtan mondani a másiknak, hogy ő mit igényel, te mit igényelsz, hogy jó melyik póz milyen szög milyen erősen stb, komolyan mindent kikell beszélni mert az emberben marad a tüske, a harag a bosszú és megette a penész az egészet. Főleg ha a férfi van a "vert" helyzetben, azt nagyon finoman, de celratörően kell kezelni, mert ha megsértik a férfiasságát akár potencia zavarai is lehetnek, ugye a teljesítmény, hogy ő a bika tartania kell magát, a dákót, közben figyeljen rád is. Persze ha nőről van szó azt is finoman kell kezelni, de a nők szerintem jobbak a szexben mint a férfiak. Vagy nem tudom. Már semmit sem tudok. Le sem nyeli. És három év telt el. Kutyába se akarja, ahj istenem....

2021. febr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mind a két brutálnagy szerelmemmel baromi jó volt az első is. Gyakorlatilag behatolás közben mentem el. A többiekkel közben hangolódtunk, és volt akivel ez annyira jól sikerült, hogy később már 2-3 orgazmusom volt egy szeretkezés alatt.
2021. febr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%

Én rengeteg orált kaptam az első héten, de nem volt gond, már akkor is nagyon jól csinálta. A férjem (20 évesek voltunk) az első alkalommal rágörcsölt a szexre, ezért sátrazott ezerrel egészen addig amíg akciókra nem került a sor, akkor meg lekonyult.

Én voltam a 8. partnere (nem futó kapcsolatai voltak) , de azt mondta most először érzi úgy, hogy tétje van annak hogy hogyan teljesít és emiatt nagyon ideges. 2-3 alkalomba telt mire kicsit lenyugodott és azóta is jól működik mindene, 20+ éve szuper vele a szex.

2021. febr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Volt akivel elsőre is, volt akivel össze kellett csiszolódnunk.
2021. febr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!