Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz az hogy a lányok nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy a lányok nem annyira vizuálisak? Ha ez igaz akkor őket mi izgatja fel?

Figyelt kérdés
2021. máj. 4. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Érintések,csókok,maga az előjáték.
2021. máj. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem annyira, mint a férfiaknak, de a nőknek is fontos a látvány és hogy vizuálisan is izgató legyen a partner. Legalábbis nekem az. Emellett a fizikai érintések, csókok, ölelések és hasonlók, valamint számomra az is izgató, ha hallom a partnerem nyögni vagy ilyesmi.
2021. máj. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
A közhiedelemmel ellentétben a nők vizuálisabbak, mint a férfiak. Ezért fontosabb nekik párválasztáskor a külső, és ezért számít jobban a méret, mint ahogy használod.
2021. máj. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem nem igaz
2021. máj. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A viselkedése, a tekintete, ahogy rám néz, a hangja stb.


Egy szexi pucér mellkas vagy farok egyáltalán nem izgat fel, amennyiben egy idegenhez tartozik (vagy bárkihez, aki nem a szerelmem).

2021. máj. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hév, dominancia érintés csók, ahogy magához húz stb
2021. máj. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem számunkra is fontos a vizuális része, csak másképp mint a férinaknak. Például én úgy vagyok, hogy nem izgulok fel egy random képre, vagy mondjuk félmeztelen férfira. Ilyen szempontból nem vagyok vizuális. Viszont a párommal akit szeretek, más a helyzet, az ő teste, tekintete egyből beindít. Szex közben is baromi jó látni, hogy élvezi. Szóval ez nálam érzelemfüggő. Ezen kívül még számomra az érintés, hangok és az illata ami felizgat.
2021. máj. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!