Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők is annyira vizuálisak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők is annyira vizuálisak lennének mint a férfiak?

Figyelt kérdés

Ez a pasi olyan hozzászólásokat kap nők ezreitől a Facebook oldalán, hogy csak néztem... Csak a külső tulajdonságai miatt szinte ölnének érte, és szó nélkül ledobnák neki a bugyit, holott sok csaj állítja hogy nekik a látvány önmagában kevés, és érzelmek kellenek stb.

[link]



2021. máj. 1. 07:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
24%
hát... ez a pasi kb 100-as a 10es listán igen.
2021. máj. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
37%
Ez jön a csajoknak? Nekem az első gondolatom, hogy meleg a tag.
2021. máj. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%

Az úgy van szerintem, hogy ilyen 10/10-es pasik esetében tök mindegy az egyéniség/belső értèkek rizsa, olajat pisilnek utánuk.

Az alacsonyabb kategóriájú sőt randa pasik esetében működik az, hogy az egyénisègükbe/intellektusukba kell belehabarítani a nőt, és akkor megszépülnek meg szexuálisan vonzóvá válnak a szemükben.

2021. máj. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
29%
Lehet,hogy jól néz ki de még egy égőt sem tud kicserélni vagy épp megijed még a saját árnyékától is. Én ilyen kisfiúkat eszek reggelire.
2021. máj. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
A csajok is vizuálisak, csak az a baj, hogy nekik 100ból 1 pasi igazán izgató külsőre.
2021. máj. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

Az 5-nek van igaza.

Tud egy pasi pusztán a külseje alapján vonzó lenni, de akkor 10-es skálán 5-nek kell lennie.

Úgyhogy marad a személyiség.

2021. máj. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%

6-os vagyok.

50-et akartam írni, nem 5-öt.

2021. máj. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
#4 Nem tudom te milyen kisfiúkat eszel reggelire, de ennek a férfinak családja van, és küzdősportolt is, szóval én nem nevezném életképtelennek. Nem védem vagy ilyesmi, csak mondom.
2021. máj. 1. 09:23
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Aki jól néz ki, arra gyorsan rá kell fogni, hogy életképtelen, így megnyugszik a lelked. :D
2021. máj. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
19%
Aki jól néz ki egy csettintésre megkap mindent, a kérdésben elhangzottak is ezt támasztják alá. Nem kell tennie, harcolnia semmiért. Gyakorlatilag az ölébe hullik minden. Aki olyan ronda mint én, és a nincstelenségből kellett feltörnie vért izzadva, na erre mondják hogy életképes. A küzdősport meg szabályokon alapul, a való életben kétlem, hogy hasznosítani tudná, vagy lenne mersze alkalmazni azt, akár a család védelmére. Nekem az utca tanította meg hogyan kell megvédeni magam, és nem pedig Misi bácsi a Rózsadombról aki Range Roverrel jár a szemközti ABC-be. Tehát ha valakinek, akkor nekem jogomban áll valakire azt mondani, hogy életképtelen.
2021. máj. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!