Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Csináltatok olyas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Csináltatok olyas valamit amitől elsőnek nagyon féltél, de utánna imadtatok mikor csináltatok?

Figyelt kérdés
Ha igen mi volt az, és miért?

2021. máj. 1. 21:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
15%
#8 szerintem eléggé gáz itt csajozni. Tinder Badoo, Facebook ott ahol van arc is meg adatok is. Itt csak Kanos idióták vannak akik ráuntak a purhabra
2021. máj. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
11. Nem tudom, én nem csajozok itt, ettől még egy privát üzenet nem okozza sem a világ végét, sem a Föld, sem a galaxis végét, utána is megy tovább az élet ugyanúgy, mint előtte, még csak a szerver sem lesz megterheltebb tőle. Sőt, a privát üzenetet jelző szám nem fehér színű, mint a háttér, így még a kijelzőt is kíméli és kevesebbet figyaszt egy muslincabokányival.
2021. máj. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
74%
#12 Hidd el,te is megunnád,ha minden válaszod után 20 "b*sznám a pinád" kaliberű privátot kapnál.
2021. máj. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
13. Igen, ez kemény privát azért. Arra gondoltam, valami lazább szöveggel indítanak azért legalább.
2021. máj. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
56%
Nem. Mindegyik ilyen megbasználak. Ki*yalnám a segged meg ilyenek és ha nemet mond az ember akkor jön a dögölj meg hülye k*rva
2021. máj. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

#13

Én letiltanám, egy hét alatt leredukálódik a hülyék száma bőven kezelhető szintre.

2021. máj. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
63%

Igen, az análtól eléggé tartottam, meg a szájba élvezéstől is h közben megfullafok.

Ja meg a kikötözéstől is.


Nem kérek privit!

2021. máj. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
17. Megfulladásnak max. akkor lenne esélye, ha a víz alatt kapod le.
2021. máj. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Mélytorok és a fenekelés
2021. máj. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
igen :D
2021. máj. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!