Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Ha a kollégátoknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ha a kollégátoknak ocsortány ronda feje van, de viszonylag jó alakja, akkor is izgultok rá?

Figyelt kérdés
Nem számít az arc, mi?

2021. ápr. 28. 10:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Dehogynem számít. Nem érdekel a csaj teste (ne legyen kövér), az arca legyen helyes.
2021. ápr. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
Ha van egy átlag körüli arca, vagy nem is kell ilyen legyen, csak valami fogjon meg benne, és jó segge, szép lábai, nőies derék-csípő aránya, akkor megfarkalnám.
2021. ápr. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
40%
Zacskóval a fején vagy kutyapózban jöhet.
2021. ápr. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
ekem bizony nem számít, hogy miért, nyilvánosan nem fejteném ki, az számítana ha a kolleganőm normális lenne, és mondjuk el lehetne ökörködni vele és valami közös érdeklődési kör is lenne, hiába lenne babapofija a drága cukorfalatnak ha a fejében meg az O2 a negatív tartomány felé tendálna...
2021. ápr. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
igen, fel tudok izgulni egy nem túl szép arcú, de jó testű nőre. (össze mondjuk nem jönnék vele)
2021. ápr. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
én még akkor is ha nincs valami jó teste de normális
2021. ápr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok, hanem a férjem kolleganője...


Nem tudom mennyire normális, de "normálisabb"mint az előző kolleganője, aki kiabált is vele.

Bár ez a mostaniról is hallottam, hogy hátbavágta a férjem másik férfi munkatársát, meg mutogatott...

Elve, hogy amit nem tud a másik az nem fáj.

Férjem szerint változott és azóta normális lett...


Nem nagyon láttam az alakjáról képet, de párom szerint jo alakja van... Es rohadtul kényesen, affektálva beszél. Egyébként nagyon csúnya átlag alatti arca van bőven.. De hát ezekszerint ha kijönnek, ez nem számít

2021. ápr. 28. 14:45
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért, alapvetően féltékenyebb típus vagyok ami abból ered, hogy szinte én vagyok az első a férjem életében és nehezen tudom elképzelni, hogy a kíváncsisága nem tereli a megcsalás vagy elhagyás felé...
2021. ápr. 28. 15:03
 9/18 anonim ***** válasza:

Dehogynem tereli a megcsalás felé... minden férfi háromlábú. 💁🏻‍♀️


Legyél éber, a férjed mellébeszél.

2021. ápr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy mellébeszél?
2021. ápr. 28. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!