Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25 körül már szinte mindenkine...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 körül már szinte mindenkinek volt lehetősége legalább egy éven át rendszeresen szexeleni állandó partnerrel?

Figyelt kérdés
Én nekem még nem volt sajnos barátnőm, pedig örülnék ha már ennyi idős koromra lenne egy 4-5 éves kapcsolatom. Nem csak szex miatt persze.
2021. ápr. 27. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez KSH adat? Ne higgy nekik!
2021. ápr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt még tartós kapcsolatom, így alakult.
2021. ápr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem törvényszerű.
2021. ápr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nezz szet itt gyakorin. Hany olyan kerdes van fent, hogy 24+os pasi, vagy csaj kiirja, hogy meg szuz es nem volt kapcsolata sem. Ebbol is kiindulva nyilvan nem 100% azok aranya akik 25 eves korukra legalabb 1 olyan kapcsolatot maguk mogott tudnak/benne vannak, amiben rendszeres szex volt. De nyilvan sokan benne vannak annyira negy, v tobb hosszabb kapcsolatban. Es ez most segitett neked, hogy tudod?
2021. ápr. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én marha akkor már nős voltam. Tehát igen!
2021. szept. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!