Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy vibrátor után nem lesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy vibrátor után nem lesz kevés egy átlagos farok?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek vettünk pár elég nagy vibrit, nagyon is élvezi őket, de engem ez nem zavar hisz ezért kapta. Max az érdekelne, hogy nem lesz-e kevés hosszútávon az én átlag farkam a nagy vibrihez képest?
2021. ápr. 27. 10:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen más élmény a kettő, nekem is vannak nagy és vastag vibrijeim,mégis élvezem a szexet farokkal is.
2021. ápr. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2021. ápr. 27. 11:23
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz kevés, teljesen más egy vibrátor és egy farok.

Az én barátnőmnek van egy hatalmas dildo-ja (29,5cm hosszú és 5,6cm vastag), elég sokat szokott vele játszani, de az én farkamtól tud csak elélvezni. Az én farkam is átlagos és teljesen megfelel neki egy ilyen dildo után is.

2021. ápr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, a mienk is hasonlo meret, talan kicsit vastagabb is. akkor nincs miert aggodni ezek szerint, koszi😀
2021. ápr. 27. 11:33
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha izomból rászorítod a pélóra a kezed mikor kivered akkor nem lesz "kevés" utána a valódi dugás? Szóval nyugi, nem lesz kevés, mert a világ legnagyobb, legspécibb varázsdildója sem tudja ugyanazt nyújtani mint a hús-vér broki amihez egy férfi is tartozik. Amúgy a hüvely nagyon rugalmas, pillanatok alatt vissza tud húzódni.

S nagyon helyes hogy vettetek közös játékszert! Dobjátok fel vele a szexuális életetek, csak így tovább! Vigyetek bele folyamatosan változatosságot, soha ne hagyjátok ellaposodni!

2021. ápr. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5. koszi, igen, igyekszunk. szerencsere o is eleg nyitott mindenre:)
2021. ápr. 27. 12:21
 7/11 anonim ***** válasza:
23%
De igen, volt olyan csajom, aki teljesen rákapott a vibrire, és nem is élvezte velem sosem a szexet.
2021. máj. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
#7 hát barátom nem akarlak elkeseríteni de akkor valószínűleg a te készülékedben volt a hiba (s nem méretügyileg, hanem mert nem nyújtottad neki azt az ágyban amire vágyott). Egy figyelmes, a nőre ráhangolódó férfinél a világ összes dildója sem tudna intenzívebb élményt nyújtani. Ettől még ha mindkét fél nyitott rá naná hogy fel lehet dobni játékszerekkel a dolgokat :)
2021. máj. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%

8as

Jó, de én sem vagyok varazsló, pedig megpróbáltam mindent.

2021. máj. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz gond, nekem is van otthon dildó de egyszerűen nem ugyanolyan, sőt, a merevek kifejezetten kellemetlenek számomra, meg persze oké húzogatni meg lovagolni rajta de attól még sokkal jobb ha tartozik hozzá egy pasi is, teljesen más élmény.
2021. máj. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!