Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz az a népszokás hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az a népszokás hogy sokan ott lent tejföllel bekenik is és a szobakutyát ráengedik?

Figyelt kérdés
májkrémmel is
2021. ápr. 26. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, de azok után piszkabottal sem érnék a nőhöz...
2021. ápr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Hát, biztos van aki ennyire csalódott a férfiakba...

Magáról a népszokásról nem hallottam, de miután már 5 férfinak magyaráztam el, hogy hol a csikló (és ebből 1 azt se tudta miaz), bennem is felmerült a kutya lehetősége.

(ne vegyétek komolyan, ennyire nem keserednék el soha, de kiábrándító anatómia órát tartani)

2021. ápr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

:O


Sosem jutott volna eszembe ilyet tenni a kutyámmal! Arról nem is beszélve, hogy azért egy kutya szája nem épp a higiénia fellegvára. Simán össze eszik minden szart (és tényleg van kutya ami behabzsolja az utcán talált ürüléket), arról nem is beszélve, hogy belehentereg a dögökbe, az ürülékbe, otthon meg lenyalogatja magát...


Aki kutyával ilyet csinál az sem százas. Inkább vennék vibrátort azt erre találták ki és higiénikusabb is.

2021. ápr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Ilyet sose csináltam mivel ahogy az előző írta baromira nem higiénikus. Az én kutyám minden szart bekóstol az utcán, próbálom lenevelni, több kevesebb sikerrel.

Viszont vertem már ki neki, mielőtt ivartalanították. Ez nem ilyen fétis, 1-2x fordult elő mikor jött volna meghágni a lábam stb

2021. ápr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Micsoda népszopások vannak! :D Aztán majd egy blöki figyel és pont annyi ideig és úgy csinálja hogy jól essen, vagy 3 másodpercenként kenegeted tejfellel hogy pont ott nyalja és ne máshol? NEM igaz!

Szóval ez nem népszopás, hanem népszopatás - azzal aki beveszi ezt a maszlagot.

2021. ápr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ilyet sose csináltam és nem is fogok.
2021. ápr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem is olyan régen egy olyan videót láttam, ahol ilyen pici kutya nyalt egy nőt, de úgy hogy az egész orrát betolta, hát majdnem elhánytam magam.
2021. ápr. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%
Sok agybeteg ember,a kutya undorító de a farrtúró būzzik nem.
2021. ápr. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hányingert kaptam magától a kérdéstől is
2021. ápr. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!