Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennyire könnyű leleplezni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire könnyű leleplezni a "PUA"-k hazugságait? (Kifejtés lent)

Figyelt kérdés

Előzmény: Még szeptemberben tartottam egy kiselőadást a "társadalomra kártékony tevékenységek" témakör alatt a PUA-jelenségről. Az előadás előtt torrentről letöltöttem pár pua "oktatóvideót", ezeket pedig megmutattam lány osztálytársaknak és idegen csajoknak is az utcán. A végeredmény az lett, hogy 37 megkérdezett lányból 2 mondta azt, hogy ez nála talán működhetne. Az előadásnak hála az osztály fullos lányai már egy csomó pua technikát ismernek, így nem lehet őket rászedni.:)


A sztori: A youtube-on vitába keveredtem egy pua tanítvánnyal, akinek felsoroltam a kutatásom eredményeit. Erre anyázni kezdett és folyamatosan azt mondogatta, hogy ő már túl van 1000 leszólításon. Mikor megkérdeztem, hogy miért nem a sikeres esetekkel királykodik, szintén anyázott, majd pedig otthagyott.


Plusz: Egyik barátom egy fórumon kérdezett meg egy "fő puát", hogy a rejtett kamerás videók helyett miért nem csinál élő adásban bemutatót, ha ezek a módszerek olyan jól működnek. Persze a fő pua is hisztizni kezdett, mint egy 3 éves.


Értem, hogy vannak elkeseredett srácok, de miért hiszi bárki is, hogy ez működhet, ha egyszer ilyen könnyen megbuktatható?



2021. ápr. 26. 18:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Miért érzik úgy fiatal férfiak hogy idegenektől kell segítséget kérniük a témában, még ha ez pénzbe is kerül? "

PUA, nem PUA, ez igaz. Férfiként annyi pofont kaptam már az életben a kicsit túl sok önbizalommal rendelkező nőktől, hogy sokszor 3szor megggondolom, hogy továbblépjek a sziától. Persze, tudom, rinyálás, meg legyek férfi, stb, de minden második haverom, ismerősöm ezt tapasztalja.

2021. ápr. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kicsit talán fura, de egy párhuzamot véltem felfedezni a pua és az asztro-tv (jóslás) közt. Mindkettő a lehúzásról szól, viszont egyik sem maradna fenn hosszú ideig, ha senki se hinne bennük.

2021. ápr. 27. 08:05
 13/13 anonim ***** válasza:
91%

06.35


Az inceleket nem kellett összekapcsolni a szocipoatàkkal. Te làttàl màr incel fórumot? Olyankor érzem, hogy a vilàg megérett a pusztulàsra.

2021. ápr. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!