Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány ujjal szoktátok a nőket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány ujjal szoktátok a nőket ujjazni? Normális, hogy én ennyivel szeretem magamat?

Figyelt kérdés
2 ujjal kezdem, majd fokozatosan eljutok 4-ig, de orgazmus közelében van, hogy azt érzem még több kéne. Kifejezetten vastag, férfias ujjaim vannak. Nem szültem még.

2021. ápr. 26. 13:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
32%
Egyszerű, jó tág a tátikád... nem baj, csak vastag farkút keress..
2021. ápr. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kinek mi a jó, van akinek vagy kettő! Ha többet szeretne akkor többel csinálom!

F

2021. ápr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
3-4 ujjal szoktam ujjazni a barátnőmet, néha az egész öklömet képes befogadni. Nagyon élvezi és szereti.
2021. ápr. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ha könnyen megy ekkora méretűre tágulni biztosan nagyon élveznéd ha egyszerre két farok lenne ott benned. Nem próbáltad még? Ha nem talán érdemes lenne elgondolkodni rajta és kipróbálni ha izgat ez. Nekem az öklözés kissé már brutálisnak hangzik, de lehet attól jó. Egyébként az ujjazas nálam általában két ujj, nagyon max 3.
2021. ápr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát jól kitágítottad magad. Nem tudom milyen pasi fog ennek már megfelelni...
2021. ápr. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!