Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mentális betegséggel találhato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mentális betegséggel találhatok még valaha társat? 23/L

Figyelt kérdés
Még folyik a kezelés, hogy mi bajom van, de 15 éves korom óta nem vagyok jól. Talán depresszió, talán bipoláris Sose volt még emiatt kapcsolatom, se csók, se szex, se szerelem.

2021. ápr. 25. 14:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
95%

Persze hogy lehet, ha megtanulod kezelni és valamilyen szinten kontrollálni magad és a párodnak is segítesz h hogyan viszonyuljon a nehezrbb pillanatokhoz. Kommunikáció nagyon fontos.

N

2021. ápr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Ja mellesleg rengeteg embernek vannak mentális problémái. Vannak egész enyhék meg durvábbak. Nárcisztikusokból, függőkből pl elég sok van. De van több ismerősöm is, aki pl igazoltan borderline os. Na mondjuk velük rohadt nehéz az élet. De nem lehetetlen semmi főleg ha az ember dolgozik magán. Egy jó pszichológus aranyat ér!

#11

2021. ápr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs ezzel problémám. 🤷‍♂️

Nálam csak az a kizáró ok, ha nem képes az őszinteségre a lány.

2021. ápr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 érdeklődő35 ***** válasza:
100%

Szexre szerintem gond nélkül

Társnak akkor, ha a párjelöltnek is vannak hasonló dolgai, illetve ha Te tudod kezelni a problémádat

2021. ápr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen, nyilván az ördög valóban a részletekben bújkál, az én volt barátnőm is depressziós volt valószínűleg de nem diagnosztizáltatta magát és én sajnos a vége felé ezt a fejéhez is vágtam amikor többedszer haza érve a munkából őt az ágyban találtam úgy hogy a vizsgájára semmit nem készült, csak siránkozott és nem tudtam megvígasztalni sem, a gyógyszereket minden módon elutasította.

Ami nagoyn nehéz és ezt tudom mert én is egyféle fogyatékossággal rendelkezem hogy ezt az ember az ismerkedés melyik szakaszában közölje.. Ő is ha korábban mondja akkor biztos nem gurul el annyira a gyógyszerem, mert amikor nagoyn is jól volt akkor hatalmas dolgokat lehetett vele átélni és nem a szexre gondolok csupán, de amikor már két év együttlét után is úgy tudsz valakivel elbeszélgetni egy padon hogy arra eszméltek hogy basszus aludni kellene mert hajnal van, az fantasztikus!

2021. ápr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Írtam neki de nem válaszol! Itt senki nem tud válaszolni?
2021. ápr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
88%
Egy kapcsolat sokban segítene az akkapotodon, ha nem vagy elutasito a másik nemmel szemben.
2021. ápr. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
90%
Persze. Az, hogy van valamilyen betegséged nem jelenti, hogy ne lennél szerethető, vonzó... :)
2021. ápr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
lehet,bár nem vagyok nagyon járatos sem a betegségben sem a párkapcsolati dolgokban.
2021. máj. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet
2021. máj. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!