Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miből lehet azt eldönteni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet azt eldönteni hogy egy lány csak barátnak akar vagy szexuálisan vonzódik?

Figyelt kérdés

Viselkedéséből úgy tünt hogy tetszem neki, kedves is volt velem. De semmi testi dolog nem volt. Egy idő után azt éreztem hogy nem akar tőlem semmit és csak félre értettem. Összejött egy fiúval és utána teljesen megszakadt a kapcsolat, nem írt vissza sem.

Azon gondolkodom hogy ha csak barátként tekintett volna rám akkor nem tűnt volna el. Ebből azt gondolom többet akart volna.


Lányok segítsetek légyszi:)


2021. ápr. 24. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Pörgesd meg előtte, szerintem érteni fogja.
2021. ápr. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mifaxom??? Te most mi a szöszre vártál, 8 példányos kérelemre, hogy "többet akart volna". Azt hogy mit akarjon azt neked kell nála elérni, nem pedig neki eléd térdelnie könyörögve. Ha akarsz valamit egy csajtól akkor startolj rá különben mindig be fognak mások előzni.
2021. ápr. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha átöleled a derekát, közelebb húzódik.

Gyakran megérint és szereti ha megérinted.

Puszilgat.

Cirógat.

Nyújtja neked a testrészeit, hogy puszild meg, érintsd meg.

2021. ápr. 25. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!