Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha van segédeszközöd, azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van segédeszközöd, azt minden hasznalat előtt, és után megmosod?

Figyelt kérdés

Mivel, hogyan tisztitod?

Hol tárolod?


2021. ápr. 24. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Hat az igenyes emberek altalaban meg szoktak (en is).

Sima vibratort (vizallo) vizzel szoktam.

2021. ápr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
használat után szoktam, szappanos vízzel L
2021. ápr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sőt, lehet ilyen fertőtlenítő zselét is kapni, azt is használom.
2021. ápr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Használat előtt és után is megmosom.
2021. ápr. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Feleségemmel együtt egy nagy csukható textilfalu dobozban tartjuk őket. Dildo, műpunci, hámok, pórázok, ostorok, stb. Ami nedvekkel érintkezik azt elmossuk.
2021. ápr. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez alap.
2021. ápr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Ami nedves marad lenyalogatjuk! Minden cseppért kár!
2021. ápr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Nyílván úgy tesszük el hogy megmossuk.Előtte le is van öblítve. Általában van rá téve óvszer is.De sikoítót is használunk hozzá.Higénikusabb is.Mindkettőnknek van,mert én szeretem a prosztata masszázst is.😉
2021. ápr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Elrakni? Mindig az asszony párnája alatt van! Kéznél! Soha nem bírja ki amíg hazaérek! Amikor hazamegyek, akkor pedig indula mandula!
2021. ápr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Használat után megmosom szappanos vízzel majd egy direkt szexjátékokra való fertőtlenítő sprayt használok rá, várok egy kicsit majd ezt lemosom sima vízzel. Így teszek el a fiókba mindent ami testnedvekkel érintkezik. Bilincs pálca hámokat stb nem szoktam, de azokat is tisztítom csak ritkábban. Ha nem fix partnerrel használtam akkor viszont használat után ezeket is megtisztítom.

Használat előtt max leöblítem vízzel, de csak ha úgy látom hogy szöszös lett vagy hasonló.

L

2021. ápr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!