Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mennyire tetszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire tetszik nektek a férfiak lába?

Figyelt kérdés
Minden exem utálta, ha papucsban mászkáltam. Sajnos jó időben nem szeretem a lábam bezárni. Jól esik a szabadság, de egy párkapcsolatban erre is van, aki féltékeny! Ti hogy gondoljátok?

2021. ápr. 21. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, szerintem minden lábfej, talp csúnya.

Ha papucsban akar járni a párom akkor nem fogom neki megtiltani.

2021. ápr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Amennyire a fülük, a nők 99.9999%-ának indifferens a lábad, legyen ápolt, tiszta. Az hogy otthon papucsban, mezítláb vagy akárhogy flangálsz meg szokás kérdése, nem szexualitásé.
2021. ápr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%

"a nők 99.9999%-ának indifferens a lábad, legyen ápolt, tiszta."

hát ezzel azért vitatkoznék. ha srácként pálcikalábaid vannak, rögtön nem 99,9999 az a bizonyos százalék. csak valamiért ezen a fórumon divat lelki létezőknek beállítani a nőket, akiknek az alap ápoltságon túl semmi külső dolog nem számít.

2021. ápr. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%

Nem nagyon érdekel. Én nyáron vagy edzőcipőt hordok vagy magassarkú szandált.

De a flipp flopp papuccsal ki tudnál kergetni...

2021. ápr. 22. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!