Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, ti azt észreveszitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti azt észreveszitek egy csajon, ha felgyülemlik benne egy csomó szexuális energia, és vágyak amiket nem tud megélni? És ha emiatt feszeng a társaságotokban?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem mikor valaki már feszeng egy számára kicsit is vonzó személy közelében, mert tudja hogy fel fog izgulni rá...

kort ha írtok, az nagyon jó lenne

(22N)



2021. ápr. 19. 07:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen ezt észre lehet venni
2021. ápr. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És miből? (ezt a kérdést elfelejtettem odaírni)
2021. ápr. 19. 07:26
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

észrevehető jelekből, mint az ajkak nyalogatása, a haj rendezése, a lélegzetvétel, stb.

E mellett a lány viselkedése is megváltozik.


Hogy mitől lett ilyen felhúzott, nem tudom a jelekből, de hogy felhúzott állapotban van, azt igen.


40+ F

2021. ápr. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen észrevehető, a viselkedésből, zavarba van nem tartja a szem kontaktust !

F/41

2021. ápr. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Vihorászik, pakolja magát, talán kicsit kihívó .

Szem kontaktus

2021. ápr. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Ráugrik az őrmesterre
2021. ápr. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Abszolut nem veszik eszre.

En nem egyszer mentem full nedvesen (ismerkedos vagy 2. 3.randira), semmi nem ment át soha a srácoknak. Teljesen normalisan formularisan beszélgettek velem.

2021. ápr. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
96%
Ejh lányok simán észre lehet venni szinte vibrál, szikrázik a levegő és azok a szemek mindig beszédesek ... mondjuk ehhez látni kellene Téged és figyelni a metakommunikációd de le lehet "vágni" szinte egyből :) F46
2021. ápr. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!