Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szép,helyes,fiatal roma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép,helyes,fiatal roma csajszi és egy fiatal fehér srác páros homevideóira mennyire lenne igény?

Figyelt kérdés

Részben kíváncsiság,másrészt figyelem,esetleg anyagi lehetőségek miatt próbálnánk ki magunkat,akár csak amatőr szinten.

Korábban készült 1-1 promó videó de azok nem sikerültek túl jól.

Barátnőm egy nagyon szép,hosszú fekete hajú,vékony de formás csajszi,latinos bőrtípussal,én pedig egy átlagos külsejű,fehér srác vagyok,de a méretem az átlag feletti.

Sajnos lehetnénk jobb anyagi helyzetben is,igaz ez szerencsére kevésbé látszik meg,szeretnénk kicsit kitörni és a sok szabadidőnk miatt a szex is nagyon megy,azért gondoltunk erre meg fiatalok vagyunk ezért úgy gondoljuk mostanában kellene ezt megpróbálnunk.

Lenne ránk igény?Mit gondoltok?


2021. ápr. 17. 17:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%
Dobj egy képet magatokról privátban, tudok segíteni Woodman castingra jelentkezni, ő pedig segít benne, h elkezdhessétek, h ő is úgy gondolja h alkalmasak vagytok.
2021. ápr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!