Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Zavaró tud lenni ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Zavaró tud lenni ha egy lány elég szűk alul?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 17. 10:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha túlságosan akkor igen. De ha fel van izgulva rendesen akkor szerintem nincs olyan hogy túl szűk. Esetleg szűkebb mint a többi nő.
2021. ápr. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem nekem probléma hanem neki mert fájdalmat tud okozni ha nem vagyok elég lassú, orgazmusnál tud bekavarni mert akkor annyira össze tud szűkülni hogy se ki se be.
2021. ápr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Engem nem zavart sosem.
2021. ápr. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Erröl már írtam, vannak kifejezetten nagy farkú férfiak és vannak az átlagosnál szűkebb puncijú lányok és nekik bizony szenvedés lesz a sex. De mivel a punci izgalom hatására tágulni képes én azt tapasztaltam, hogy a szükebb lányoknak nagyobb az élvezet, mert ugye amikor elélvez egy hölgy akkor belül a hüvely eszméletlenül kitágul és akkor jó ha nem kell harangozni ! Egyébként szerintem nincsen szük punci csak ügyetlen férfi !
2021. ápr. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Van ott sok egyéb ami zavaró tud lenni, ez speciel nem.
2021. ápr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Egyáltalán nem! Már a bejutás is izgi, de a türelem nagyon jó élményt okoz.Szerencsére volt ilyenben részem, igaz csak egy esetben,de az máig felejthetetlen.
2021. ápr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Épp ellenkezőleg. 🙂
2021. ápr. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szűk, akkor zavar. Volt is ilyen csajom, volt hogy be sem tudtam hatolni, amitől ideges lettem, és lelankadtam. Meg mire sikerült, nagyon hamar elsültem benne.
2021. ápr. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
Téged nem szokott zavarni ha a kaja elég finom amit eléd tesznek? na ez ugyanaz. :D
2021. ápr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
zavarónak nem zavaró, de hogy több figyelem kell az biztos!
2021. ápr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!