Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tiniként szinte mindenkinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiniként szinte mindenkinek van lehetősége rendszeresen szexelni?

Figyelt kérdés
Nekem nem volt, de nagyon zavar, hogy szinte mindenkinek sikerül, meg tök jó érzés lehet, főleg szerelemmel.
2021. ápr. 15. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek. Csak a megfelelő értékrenddel, megfelelő önképpel, és megfelelő kommunikációs készséggel rendelkezőknek. A többi itt nyafog. (élete végéig)
2021. ápr. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

A kolis szobatársaim közül 1! fő vesztette el a szüzességét 16 évesen, mi hárman meg már csak bőven utána. Én 19 voltam, a másik két szobatársam meg 20 illetve 21.

Nem azért vártunk, mert akartunk, hanem azért mert senki nem akart ágyba vinni minket. :)

2021. ápr. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tini incel =tincel

Amúgy inkább ritkaságszámba ment az.

2021. ápr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt, de még később se nagyon. Csak a huszas éveim közepén kezdtem el.
2021. ápr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!