Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, léptetek már félre?Ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, léptetek már félre?Ha igen, miért?Nem volt jó az ágyban ,kicsi volt neki, hamar elment vagy félrelépett és megtudtátok, vagy megtetszett a pasi és volt rá lehetőség?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 15. 04:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Igen volt.Kicsi volt neki és nem volt jó az ágyban.
2021. ápr. 15. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1/1 mekkora volt neki kb?
2021. ápr. 15. 04:59
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
12cm.első voltam.
2021. ápr. 15. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sokaig tartott a kapcsolat?Megmondtad a szemébe hogy azert csalod mert kicsi neki?
2021. ápr. 15. 05:21
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Én folyamatosan csalom a férjem. Nagyon rossz az ágyban.Elválni nem akarok a gyerekek meg a pénz miatt.
2021. ápr. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Exemmel én is a pénz miatt voltam együtt a végén már. Ha buliztam akkor mások is megdugtak. 20L
2021. ápr. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%

Én a barátomat megcsaltam. A szex közepes volt vele. Én egyetemee jártam, ő dolgozott, csak érettségije volt, egyetemen meg sok jóképű, jó szövegű, céltudatos fiú volt, nem volt nehéz elcsábulni.

Persze a szex is jobb volt azokkal, akikkel félreléptem, de nem azbis belejátszott, hogy teljesen új, inspirálóbb közegbe kerültem ott. Hamar szakítottam is a barátommal, mert teljesen új perspektívák nyíltak meg előttem. Egyszerűen azokkal a fiúkkal kezdtem szimpatizálni, akik hasonló jövőképpel rendelkeztek, mint én.

2021. ápr. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egyetem, mint motiváló közeg?! :D Járműmérnökként végeztem Győrben, autóipari alkatrészek megmunkálásával foglalkozó üzemünk van, a szüleimnek pedig legfőbb vágya volt, hogy diplomázzak.

Azt vártam, hogy mindenki startup-okat alakít, vállalkozásokon gondolkodik, tele lesz ötlettel, stb., ehhez képest - 4 év távlatából - akikkel tartom a kapcsolatot, jellemzően 3-400 000 forintért dolgoznak alkalmazottként, legtöbb esetben az Audi-nál.

Az egyik srácnak (szintén soproni, mint én) a takarítónő anyja többet keres az 1200 €-s minimálbérével (+13-14. havi, ugyebár), a múltkor pedig a villanyszerelő 3 nap munkára számolt ennyi munkadíjat.

Szumma szummárum, én ennek az egyetem=komoly jövőkép és motiváló közeg megállapításnak az ellentétét tapasztaltam.

2021. ápr. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8


Te félreértettél, te anyagiakról beszélsz. Téged csak az motiválva, ha többet keresnél, mint a szomszédod. Engem az motivált, hogy olyan fiúkkal tudtam ismerkedni, akiknek hasonló lesz a szakmájuk, mindent meg tudunk beszélni


Én keressek most 300ezernél többet, ez a magyar valóság, ezt vagy elfogadjuk vagy mehetünk külföldre. Nem anyagiak miatt csaltam meg a barátomat akkor, hisz ő már akkor dolgozott, anyagilag jobban el volt eresztve, mint az évfolyamtársaim. Egyszerűen érdekesebb embereket ismertem meg. És a szex egy érdekes fiúval élvezetesebb, ez nem csak a méretről szól.

2021. ápr. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9-es vagyok, volt pár félresikerült mondatom


Én se keresek 300ezernél többet, ez így helyes.

Nem az anyagiakról van szó, hanem arról, hogy 5 év alatt annyi közös élményem volt évfolyamtársaimmal, amit az akkori párommal sose tudtam volna megélni.

2021. ápr. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!