Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Számít a méret?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít a méret?

Figyelt kérdés

Számít nektek, hogy mekkora van, a partnereteknek?

Mekkora számotokra az ideális?

Ha nem megfelelő, szakítanátok a párotokkal?



2021. ápr. 14. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%

Én azt mondom az átlagnál legyen picit nagyobb.18 centis minimum.

Ha nagyon pici neki igen szakítanék mert egyszerűen nem elégítene ki.

2021. ápr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%

25 cm az alap.

19 L

2021. ápr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Számít bizonyos méret alatt és felett. Nyilván egy átlagnál jóval kisebb pénisz sem jó, mert nem lesz olyan intenzív az érzés de egy átlagnál jóval nagyobb sem, mert az fájdalmat okoz. A vastagsága egyébként szerintem sokkal fontosabb mint a hossz. De a technikán múlik nagyon sok minden.

Hogyha olyan párom lenne aki nem tud kielégíteni, rossz lenne vele a szex akkor szakítanék.

2021. ápr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem farokméret alapján választunk párt (legalábbis a normálisabbja nem), hanem szimpátia.

Nem tudom mekkora az ideális számomra, sosem mértem egyet sem, nem is került szóba sem.

Nem szakítanék ha szeretem, viszont segédeszközöket beépítenék az együttlétekbe.

2021. ápr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Igen számít, 12-20 között legyen, értelmes, normális, figyelmes, kedves pasihoz tartozóan.
2021. ápr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
15 centitol már jó
2021. ápr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

Igen számít. Nekem 17-20 cm között az ideális, 5 - 5,5 cm szélességgel. Ami ez felett van túl nagy és nem lehet vele annyira vadul. Ami ez alatt van, abból én kicsit hiányolok általában, mert nekem a látványosság is szempont.

Ami viszont ne maradjon el: szeretném kérni, hogy aki 17 cm hossz és 5 cm szélesség alatt van, az pontozzon le, ahogy szokás. Köszi :)

2021. ápr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Igen, számít. Létezik túl kicsi, túl nagy, túl vékony, túl vastag. Felesleges ezen kattogni, ha nem egyeznek az igények, akkor nem egyeznek. Akkor hagynám el a párom, ha nem tudna kielégíteni, nem működne a szex, legyen akármi az oka.
2021. ápr. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki szereti, tudja és akarja élvezni a szexet annak számít. Egy nőnek sem jó a szex egy olyan pasival akiből egyáltalán semmit nem érez. De nem mindenkinek ugyanaz a méret lesz tökéletes, minden nőnek más a befogadóképessége. Ami az egyik nőnek pont a legjobb az egy másik nőnek már kevés lehet. Ami az egyik nő számára fájdalmasan nagy az a másiknak maga a mennyország. Meg kell találni a zárhoz való kulcsot, ez van. De a méret az csak egy dolog,mert nem mindegy hogy kihez tartozik. Egyrészt tudni kell használni. Szóval lehet valakinek a legtökéletesebb, szépségdíjas anakondája ha a punciban néhány lökés után elsül. Ha a pasi nem ismeri az előjáték fogalmát, nem tud, nem akar nyalni, ujjazni, nőt hangulatba hozni, felizgatni,akkor inkább átok mint áldás lesz a nagy szerszám a száraz punciban. Ha a tökéletes faszhoz egy lepukkant, igénytelen, ronda, ostoba bunkó faszi tartozik akkor megintcsak nem számít a méret, mert el sem fog jutni odáig az ürge hogy használnia kelljen. Vagy lehet hogy megvan az anakonda, csak épp szexuális vágy, libidó nincs a srácnál és alig akar szexelni. A nő már a falat kaparja kínjában, akkor se. Ismerek ilyet is.
2021. ápr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van 12es. Egyébként szerinted mi a tökéletes méret?
2021. ápr. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!