Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gáz, hogy olyan pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, hogy olyan pasi érdekel szexuálisan aki nagyon nem kéne?

Figyelt kérdés

Férjem tesójáról lenne szó, de nem mondom, hogy annyira érdekel. Sokszor sikerül normál szintre tennem magam és akkor csak a rokont látom benne. Na de nem ilyen egyszerű az élet, sokszor előjön bennem a "kisördög".

Nyilván nem tennék vele semmit, és a világért sem csalnám meg pont vele a párom, de nem tudok ez ellen mit tenni.

Szóval ilyen időkben csak erre tudok gondolni, hogy vajon milyen lenne vele... ?

Többször észrevettem már rajta is, hogy "nézeget". Valahogy olyan "más"tekintete van néha. Szóval olyan mintha tetszenék én is neki talán, nem vagyok benne biztos de olyan érzésem van.

Főleg mióta egyszer észrevettem, hogy figyelte az arcom és mosolygott. Kb mint egy szemezés,vagy mintha gyönyörködött volna bennem. :D Tudom hülyeség, de szinte csak nála veszek ilyeneket észre.


Mennyire gáz szerintetek?



25/L



2021. ápr. 13. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Nem gáz. Megesik az ilyen.

Nálam a párom unokatesójával volt ugyan ez.

2021. ápr. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát eléggé. Ne csináld mert örök életedre tönkre teszed a kapcsolatot a tesoddal.

Vannak bizonyos szabályok amiket soha nem szegünk meg. Na ez is egy olyan. És amikor azt mondom soha, akkor az azt jelenti hogy soha. Másik ugyanilyen dolog pl hoc ha azt akarod hogy egy titok ne derüljön ki, akkor nem mondod el senkinek, soha. Ha nem így teszel, akkor jól rá b*sztál. Szóval fogd fel ezt a dolgot úgy mintha amúgy is lehetetlen lenne.

2021. ápr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
fsznak kellett neked rogton hazasodni ha utana nem birsz magaddal?
2021. ápr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem csaltam meg senkit tudtommal...
2021. ápr. 13. 22:11
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
A vágyaknak nem feltétlen tud parancsolni az emberi ilyenkor ésszel kell kordában tartani a dolgokat.
2021. ápr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Úgyse fog történni nyilván semmi. :D

Csak nagyon zavaró, egyszerűen mindig előtör

2021. ápr. 13. 22:19
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig így járok, valakinek a barátja vagy férje vagy exe kéne. :D
2021. ápr. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Duplán gáz. Azt jelzi hogy a tudatalattidban elindult "valami", egy félrekacsintás, ami a kapcsolatban jelez hibát. Ha nem jársz utána a miérteknek akkor egyre rosszabb lesz. Majd nem csak a férjed tesójára fogsz "rákacsintatni" hanem olyanra is aki nyíltan viszonozza és úgymond kockázatmentesen lehet.

A másik ok amiért gáz... hát ja "tabuval". Ha félre is akarsz dugni legalább legyen annyi eszed hogy nem alázod meg ennyire a férjedet.

2021. ápr. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A nemszabad nagy úr
2021. ápr. 14. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Gáz!

Kicsit hülye vagy! :)

2021. okt. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!