Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gumi nőt vásárolni szánalmas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi nőt vásárolni szánalmas 600 ezerért?

Figyelt kérdés
Ha nem szeretnek a nők akkor mit tehetnék? Akkora mint egy igazi nő a súlya is meg minden és nagyon élethű. Mint az igazi.

2021. ápr. 11. 13:16
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
64%

Az anyu pici fia effektus miatt nincs nőd.

Akkor is taszító, ha bárkit felvihetsz.

30N

2021. ápr. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
0%
31es. Na pont ezért írtam a 18as válaszomban a tengerparti milliomos alfa macsókat. Mindenki olyanokat akar és ezért értem meg a kérdezőt. A passatos kövér csávó voltam az "ingyenélő". 😑
2021. ápr. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

Még annyit. Hogy most ha feltenném a lécet hogy 600 ezret adok egy szép nőnek a szexért még akkor sem kellenék a nőknek merr ó szülőkhöz kell menni nyögni.


Szóval kérdező, ha van rá pénzed vedd meg nyugodtan. Igaz nem vagyok csóró de kockahasú álom kigyúrt csávó sem jachtokkal, mert a 600 ezret is csak ilyenektől fogadjál el az egyetmi lányok.

2021. ápr. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
73%

Nem mondtam, hogy ingyenélő vagy.

De jól mondod, anyuékhoz nem akar senki nyögni menni.

2021. ápr. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

Passatban is nyöghetsz 600 ezerért 😁

Na kemény volt de tudom még ígysem kellek. Mert apuci fia vagyok meg stb.

2021. ápr. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
35-ös: A 29-esben én már kifejetettem neked, hogy nem feltétlenül húznám rád az anyuci vagy apuci pici fia jelzőt. De ez attól függ, miért van ez így. Te tudod a választ?
2021. ápr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
82%

Egyrészt nem kellesz, mert többre tartom magam, mint hogy kocsiban dugjanak.

Másrészt aki 600-at kifizet egy babáért, az tudjon már legalább bérelni valamit.

Harmadrészt ezt általában mondtam, én párkapcsolatban élek évek óta.

2021. ápr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
81%
Először vegyél egy flashlightot 6000 forintért, hogy meggyőződhess arról, hogy az érzésnek köze nincs a valódi puncihoz. És csak ez után dönts 600K ablakon kidobásán, mivel hatalmas csalódás lesz.
2021. ápr. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Egy Flight Simulator 2020, és azt bíró számítógép még mindig nagyságrendekkel olcsóbb, mint egy/több valódi repülőgép, amikkel nem is lehet ugyan azokat megtenni, mint a játékban. És akad még sok más egyéb játék is, amik nem világpótlóak, hanem szórakozás.


Viszont a guminő az mégiscsak nőpótlék és nem több, hanem kevesebb annál.

2021. ápr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
37%

vegyél prostinál el kaphatsz valamit a guminőtől nem


ha lenne annyim vennék


de így inkább évente egy prosti 20k fizuból még oké

de lehet félre teszem guminőre inkább

25f

2021. ápr. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!