Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretnek egy maszturbatort...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnek egy maszturbatort vasarolni... Valaki tud ajánlani valamit.?

Figyelt kérdés
Ja es akinek van az h oldja meg othol h ne talalja meg senki
2020. dec. 5. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
először is ki vagy. csaj? pasi?
2020. dec. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nőnek? Férfinak?
2020. dec. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
27 fiú vagyok
2020. dec. 5. 17:12
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

én egy ilyet vettem. nagyon adja! lényeg h rezegjen, szivjon, mozogjon vagy valamit csináljon mert a sima kis egyszerű gumi műpuncik nem sokat érnek. húzgálod a farkadon mintha magadnak vernéd de nem a sok élvezetet.

meg pedig nem találják. van egy fiók a szekrényemben ami kulcsal nyilik.

2020. dec. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de a tároláshoz hozzá tudok szólni.

Én az éjjeli szekrényben tartom. Tudom, klisés, de ott van kéznél. Nekem eddig egyedül az öcsém látta, (legalábbis róla tudok) de azóta ő se nyúl a cuccaim közé. Nem rázta meg az eset, annyit mondott hogy nem ilyennek képzelte a játékokat.

Nem is értem mi ez a titkolózási mánia, ha valaki véletlenül megtalálja, akkor mi van? Megkorbácsolnak és kidobnak a házból?

2020. dec. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!