Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rátok is nagyok az óvszerek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rátok is nagyok az óvszerek? Vagy ha nem, akkor az én péniszem a nagyon vékony?

Figyelt kérdés

A normál óvszer 5.2-5.4 cm vastag péniszre való...

Rám ez bő.

Van kifejezetten kis/vékony péniszekre gyártott, de ahhoz is 4.9 kell.


Még nem próbáltam, de nem tűnik nagynak a különbség.



2021. ápr. 10. 15:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Lehetetlen. Ha legalább 4 cm körül van a farkad átmérőre, bőven tökéletes rá az 52es gumi. 56 annak kell, akinek legalább 4,5 vagy afeletti vaskos.
2021. ápr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Hosszra a legtöbb embernek hosszú a gumi, azzal nincs baj, 'elfér' a farkad tövénél a többlet. Ott nxilván kicsit ráncolódni fog a gumi, de ez mindenkinek ilyen.

Ha nem csúszik le szex közben meg a farkad közepe-vége fele jól illeszkedik akkor okés

2021. ápr. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


De engem eléggé zavarni szokott, lehet hogy ki kéne próbálnom egy olyat ami feszesebben illeszkedik az én péniszemre... Vagy az úgy szakadás veszélyesebb?


Egyébként azt nem tudom, hogy milyen vastag a farkam.

Nincs eszközöm lemérni...


Hosszra tudom, hogy akkora mint az IPhone SE 2020 (nem csak a képernyő, hanem az egész telefon), :D azaz 13.5 cm körül van hosszra...

2021. ápr. 10. 17:54
 14/17 anonim ***** válasza:
Fogsz egy cérnát. Körbetekered a legvastagabb részén, értelemszerűen merev állapotában, majd ahol találkozik a dolog, megjelölöd filccel. Kiegyenesíted a cérnát és leméred vonalzóval. Vagy tolómérővel, ha van. Hosszra teljesen átlagos, ne parázz.
2021. ápr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha ovszer méret problémád akad akkor egyrészről tudom ajánlani a Mysize -t akik direkt arra szakosodtak ,hogy mindenki megtalálja a maga méretének megfelelőjét ill neten rákeresve megtalálhatod táblázatba foglalva ,hogy melyik gyártónak milyen méretű óvszerei vannak de azt ne feled hogy balfaszul van megadva mert a gumi szétlapított mérete van ráírva a dobozra. Azt hiszem a lifestyles az kb 13 cm kerületű műszere ideális.
2021. ápr. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Akkor is fura, hogy minden csúszik le. Áll rendesen a farkad, nem lankadsz le közben? Vagy tényleg nagyon vékony?
2021. ápr. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

mysize óvszerekből lehet próbálj ki valamit :)

vannak átlagnál kisebbek is, meg nagyobbak is benne, ez a brand lényege.

hátha!

2021. ápr. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!