Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rátok is nagyok az óvszerek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rátok is nagyok az óvszerek? Vagy ha nem, akkor az én péniszem a nagyon vékony?

Figyelt kérdés

A normál óvszer 5.2-5.4 cm vastag péniszre való...

Rám ez bő.

Van kifejezetten kis/vékony péniszekre gyártott, de ahhoz is 4.9 kell.


Még nem próbáltam, de nem tűnik nagynak a különbség.



2021. ápr. 10. 15:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Elvileg az óvszer rugalmas, szóval nem igen számít a méret.

Nekem volt sokszor olyan, hogy a csaj nagyon benedvesedett és amiatt csúszott le.

2021. ápr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
Rám az összes kicsi, szorít.
2021. ápr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű: ha rád nem jó az, vegyél olyat, ami jó rád. Rengeteg féle méretben gyártják, keress neten olyat ami jó neked
2021. ápr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja mellesleg egyáltalàn nem 5cm es farkakra gyártják az óvszereket, szóval valamit félrenéztél:D

Az az 51-53mm az a gumi szélessége, nem arra utal milyen vastag farokra való. A kettő nem ugyanaz

#3 voltam és nőként is jobban képben vagyok mint te:D

2021. ápr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem meg 4 cm a farkam, talán a tövénél 4.2, és a standard durex úgy szorít, mint a satu. Akkor hogy van ez?
2021. ápr. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
Vaze neked ceruza van lent?
2021. ápr. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is hasonló problémám volt de a másik véglet felé, akármilyen átlagos méretűt próbáltam az szorított és alig bírtam felhúzni, most rendeltem egy XL-es méretűt, az már passzol rám. 18/F
2021. ápr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom... Én néztem egy kifejezetten kisebb péniszre való óvszert és annak a leírásában ezt írták amit fent írtam.
2021. ápr. 10. 17:11
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem egészen világos, most akkor még egy óvszert se próbáltál fel? Csak a mértekből ítéled meg hogy nem lenne jó?
2021. ápr. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

De. Hagyományosat már próbáltam, szexeltem is vele... Nem csúszik le, a funkcióját ellátja, de nagyon gyűrődik, igazából lötyög is kicsit és egyáltalán nem simul.

És hosszra is jóval hosszabb mint az én szerszámom ezért is gyűrött, mert ha teljesen le lenne húzva akkor már lelógna a péniszemről.

2021. ápr. 10. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!