Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házasságban élők, nem szoktato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élők, nem szoktatok irigykedni az itt olvasott ismerkedésekre, alkalmi meg szexkapcsolatokra?

Figyelt kérdés
Én sokszor olyan irigykedve olvasom, hogy alakulgatnak itt az alkalmi szexek, szexkapcsolatok.

2021. ápr. 8. 12:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én nagyon örülök ha valakinek van párja.

Egy nő társaságánál nincs jobb a világon.

Szerencsések azok akik jól megcsíptek egyet,mert marha nehéz.

2021. ápr. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
48%

Ha újra házasodom, akkor az csak is mint nyitott házasság fog működni.


A nyitott házasságban szerintem nagyobb az őszinteség, az elfogadás, az intimitás és a bizalom, mint a hagyományosban.



Persze, kivételek léteznek :)

2021. ápr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
67%

3as vagyok.


Nem tudom, hogy mit nem tudtok elolvasni, de JÓ a házasságunk. Nem akarom értékelni a kis virsliket köszi.


#4: Nem az én hibám, ha nem jó a házasságod.

2021. ápr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
5-ös veled egyetértek.Magamról sem gondoltam volna de félreléptem.A férjemnek eü gondjai vannak szexuálisan és nekem meg vannak vágyaim..szóval baromira hianyzik a szex.Megkapom azt mástól amit tőle nem
2022. ápr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Házasságom alatt több nőm volt, mint válás után. Miért irigykednék?
2022. ápr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Mert a házasságban nem cél a megcsalás / az én elképzelésem szerint/ de van h bizonyos körülmenyek rákenyszerítenek.

Pl:szexhiány

2022. ápr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

15.

Ez azért van, mert a házas férfi mindíg izgalmasabb mint a szingli.

Házas férfit elcsábítabi? Hajaj. Ez nagy szónak számít. Dicsőség.

A szinglit meg nem kell el elcsábítani, azoknak csak csettinteni kell.

2022. ápr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!