Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házasságban élők, nem szoktato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élők, nem szoktatok irigykedni az itt olvasott ismerkedésekre, alkalmi meg szexkapcsolatokra?

Figyelt kérdés
Én sokszor olyan irigykedve olvasom, hogy alakulgatnak itt az alkalmi szexek, szexkapcsolatok.

2021. ápr. 8. 12:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
aki nem tud megállapodni egy ember mellett az ne házasodjon meg, rengeteg olyat olvasok, hogy sok nyomi a neje mellett éli ki a homár vágyait, én ezt undorítónak találom, mindenki élje ki magát, ahogyan tudja és utána állapodjon meg valaki mellett
2021. ápr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%

A Belga együttes száma jut erről az eszembe. Az a baj.

Ha van nőd, az a baj, ha nincs az a baj...

Nem tudni, mi a jobb! Hallgasd meg a számot és felvidulsz! ;-)

2021. ápr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%

Nem. Amikor ilyeneket olvasok max szánakozom, nem irigykedem.

Miért kéne? Nekem van egy boldog kapcsolatom, remek szexuális életem, családom.


De leginkább csak nem érdekelnek az ilyen kérdések.


N24

2021. ápr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
Jajj, drága N24. Gyere már vissza úgy 20-30 év múlva, ugyanebben a házasságban...
2021. ápr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

NEM! Aki akarja megteszi és nem irigykedésből hanem mert megromlott a házassága (legalábbis az érzelmi és szexuális része biztosan).

Persze tudjuk hogy te priviben azonnal felajánlanád nagylelkű segítségedet a félrelépésre, alkalmi szexre 😅

2021. ápr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Néha igen, bevallom őszintén volt már, hogy picit irigy voltam.
2021. ápr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Házasság mellett is lehet ismerkedni, meg szexelni. El sem tudod képzelni, mennyien megcsalják a párjukat.
2021. ápr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Néha.
2021. ápr. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%

Nem, én házasság mellett csinálom.

Tudod, amit az ember nem kap meg otthon...

Lehet fikázni, de el kell gondolkodni a miértjén!

2021. ápr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Elégedett vagyok a házasságommal. És inkább megkönnyebülést érzek, hogy nekem nem kell ezt végig csinálni.
2021. ápr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!