Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Nálatok belefér az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Nálatok belefér az, ha lovagoltok a férfin és közben erősen markolássza a popsitokat, mi több, vérvörösre pofozza?

Figyelt kérdés

Úgy megmarkolja, hogy másodpercekig ott marad rajtuk a keze nyoma.

Kort is.


2021. ápr. 7. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Ha olyan hangulatunk van, hogy most kicsit erősebbre vágyunk, akkor belefér, de a pofozás csak akkor, ha korábban megbeszéltük, hogy rendben. Ha még korábban (nem feltétlen közvetlenül szex előtt), akkor lehet, ha nem, akkor nem. Az adott lányon múlik, hogy neki mi fér bele.

24/L

2021. ápr. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Vér vörösre azért ne verje a fenekem.
2021. ápr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Nekem szinte az összes csajom szerette, ha verem a fenekét, az igaz vérvörösig soha nem mentem, valahogy addig nem szívesen verném senkijét, még akkor sem, ha izgatja az nőt.
2021. ápr. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Hangulat kérdése mindig minden...
2021. ápr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Nekem tetszik, mondjuk azért a vérvörös durva...az inkább ilyen büntetés féle.

De azt ha esetleg 1 ujjal felnyúl, abban sincs semmi rossz.

2021. ápr. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az nem, ha vörösre csapkodja. De volt, aki közben erősebben "masszírozta" a fenekem, valahogy úgy markolászta, úgy fogta meg, hogy jobban éreztem magamban.
2021. ápr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen, sőt izgat is
2021. ápr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szeretem persze csak ésszel azert
2021. ápr. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!