Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a teendő, ha szeretjük a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha szeretjük a párunkat, de nem jó a szex?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt.

2021. ápr. 4. 17:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy érett felnőtt férfiról beszélünk nem lesz baja, túléli ne aggódj.
2021. ápr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt akartam írni, mint amit a #10 sacc, hogy nem biztos, hogy neki is annyira hiber jó a szex veled 4 év után. Eleve engem pl az olyan nő izgat fel, aki így élvezi az egészet, szóval lehet, ha látom rajtad ezt eleve nekem is nyűg lenne az egész és másról ábrándoznék.
2021. ápr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Annak, hogy mi a fontos, még szerintem formálódnia kell a fejemben. Lehet, hogy mégsem olyan fontos a jó szex, csak mivel fiatal vagyok, ezt még nem látom át teljesen. De az is lehet, hogy nagyon fontos, és rendkívül felszabadító lesz olyat találni, akivel működik ez. Nem tudom még, miből lehet jó, stabil párkapcsolatot építeni.
2021. ápr. 4. 17:46
 14/25 A kérdező kommentje:

Tudom, én nem is gondolom, hogy csak vele van a baj. Vagy hogy egyáltalán bárkivel is "baj" lenne. Egyszerűen nem passzolunk össze, nem hozzuk ki egymásból a szenvedélyt. (Ez az elején is így volt. Higgadt párkapcsolatunk volt mindig.) De pont rajta látom, amióta téma ez, hogy mennyire emészti a dolog. Magára veszi, ezért szeretnék óvatos lenni.


Köszi amúgy a válaszokat, segít a szembesülésben, hogy valóban lépni kell.

2021. ápr. 4. 17:51
 15/25 anonim ***** válasza:
89%

Én is amondó vagyok, hogy jó szex nélkül nincs jó kapcsolat hosszú távon. Ha komolyan gondoljátok együtt, esetleg el lehet menni párterápiára vagy szexuálterapeutához.


De nem értem, amúgy a 4 év alatt sose volt jó a szex, vagy csak később romlott meg?

2021. ápr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
84%
írta hogy az elején is így volt
2021. ápr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Nem volt kiemelkedően jó (de romantikusnak mindenképpen romantikus volt mindig is), de gondoltam, hogy majd javul a dolog, mert mindketten elég tapasztalatlanok voltunk. Igaz, nekem volt előtte egy párkapcsolatom már.
2021. ápr. 4. 17:58
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad nem tudtok felszabadulni. Próbáltátok már, hogy full berugtok elötte?
2021. ápr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Nem próbáltuk, nem vagyunk ivósok, de köszi az ötletet azért. Furcsa lenne. :D
2021. ápr. 4. 18:36
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

#14 ha itt tartotok hogy ez így téma, hogy ez ilyen gyötrődés meg őt is emészti, akkor inkább hagyjátok abba tényleg.


az igaz amit írt valaki, hogy van sok kapcsolat amiben nem központi helyen van a szex, de ott tudják, hogy nem olyan magas a libidójuk, vagy nem ilyen über szexuális lényeg és nem zavarja őket. de titeket világos, hogy ez zavar. téged egyértelműen és mióta ez téma már neki sem ugyanaz mint volt, ha amúgy rendben is volt neki. szóval ez így már tényleg csak egymás kínzása, hogy kivel mi a baj.


szerintem zárjátok rövidre a szenvedést.

2021. ápr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!