Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már, hogy egy "idegen"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy egy "idegen" nővel/férfivel töltötted az estét akivel a neten ismerkedtetek meg? Ha igen, hogy alakult?

Figyelt kérdés
Tehat beszelgettek a neten akar 1 honapig is. Es elso talalkozon mar egymasnal alszotok. Milyen volt az este?
2021. ápr. 3. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

volt

jó volt


40+ F

2021. ápr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Egyéjszakás kalandra gondoltál? Igen, volt ilyen. Nem tagadom, ha egy jó szex van kilátásban akkor nem fogom eldobni a lehetőséget. Ki tudja mikor lesz benne részem legközelebb. Elég 2 hónap is és a falat kaparom annyira kivagyok a hiánytól.

Chaten ismertem meg. Jókat dumáltunk. Mivel szimpatikusak voltunk egymásnak, kíváncsiak lettünk egymás arcára. Küldtem neki egy Fb-linket hogy nyálazza végig a képeket. Nem bölcs húzás, tudom óvatosnak kell lenni. De benne éreztem a bizalmat. Ami meglepett hogy visszajelölt. Onnantól 1 hétig csak Messengeren dumáltunk. Voltak képcserék, hívádok, ki mit tenne a másikkal stb. Egy hét ment el így, addigra tudtunk mindent a másikról. Mivel ki voltunk egymásra éhezve így kövi hétvégére lebeszéltünk egy talit egy panzióban. Egy egész hétvégét átszexeltünk. Felejthetetlen élmény volt. Hogy lesz-e folytatás nem tudom, sokat dolgozik. Azóta az ilyen lehetőségeket aktívan keresem, noha senkire nem erőltetem magam.

2021. ápr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Volt, de nem aludtam ott N
2021. ápr. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
tinderről mostanában aludtam pár asinál 1. randin, általában jó volt :)
2021. ápr. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen volt, nem véletlenül van az ember a partner- és társkeresőkön ugyebár :)

Egy hónapig levelezni előtte??? Meg a kis faxom. Nyilvánvalóan nem 2 levélváltás után van találkozó, de hetekig-hónapokig tartó levelezgetésnek sincs semmi értelme. Kicsit megismerni okés, kép alapján eldöntöd szimpatikus-e vagy sem, utána személyes találkozó. Úgyis ott dől el minden.

2021. ápr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
200 Km-re lakott a hölgy, ő sem én sem voltam független, én kivettem egy fain apartmant, és előre megbeszéltem vele ha nagyon nem tetszik neki valami akkor mondja, de ha nagyon semennyire semmi nem jó menjen csak haza, mivel munka után mentem éjjel gondoltam utazgat a ... Na, öt perc után rám is mászott, utána dumáltunk egy csomót meg rendeltünk kaját és pezsgőt és együtt aludtunk. Nem nem volt egy "bombázó" de sosem tagadta ezt de én nem is modellügynök vagyok, amire vágytam megkaptam, és úgy éreztem ő is.
2021. ápr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Innen volt már, egy kérdésre írt nekem privátot, majd beszélgettünk hónapokig, mert nem egy helyen laktunk. Aztán mikor egyszer erre járt, itt aludt nálam. Többit kitalálhatjátok.

Azóta nem találkoztunk, mivel nem járt erre, én se arra, ahol ő lakik, meg aztán neki kapcsolata is lett.

Néha még beszélünk, úgy kéthetente kb.

2021. ápr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!