Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet megismerni olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megismerni olyan nőt, akinek bejön a cuckolding?

Figyelt kérdés
2021. márc. 30. 09:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hogy lehet megismerni olyan nőt aki szeret főzni? Úgy hogy ismerkedsz és megkérdezed tőle. Amúgy meg swingerben, a netes ismerkedés egy merő szüttyögés - s ez minden netes oldalra igaz. Nem lehetetlen, csak éppen úgymond jelentős kihívást jelent.
2021. márc. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Egy tábla van a nyakában amely madzaggal van felkötve és a táblára van írva, hogy love cuckold. Innen megismered!
2021. márc. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok és nekem bejön :)
2021. márc. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A nők 50%-a simán hármasozna, szal vagy-vagy.

Nem hinném, hogy nagyon elutasítóak lennének ezzel kapcsolatban.

2021. ápr. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ex feleségem amikor megismertem akkor egy kicsit prűd volt. Én szoktattam rá a sz"pásra mert előző kapcsolatában ami neki az első volt abban nem volt ilyen.


Amikor együtt voltunk 1-2 éve akkor rátudtam venni arra,hogy próbálja ki egy másik nővel,amit én végig néztem. Kétszer volt ilyen,utána megemlítettem neki egyszer szex közben,hogy egyszer végig nézném,hogy csinálja egy másik vagy több férfival vagy párral. Meglepődött, utána szex közben mondogattam neki ezeket a dolgokat és tetszett neki,utána mondta,hogy gondolt arra,hogy milyen lenne a szex mással. Később konkrétan megmondta,hogy milyen férfi tetszene neki,de minimum 20-22 centis legyen neki. A nagy méretre volt rákattanva,amikor voltunk valahol akkor kérdezgettem,hogy kivel vagy melyik párral szexelne,beszéltünk arról is,hogy egy hónapban egyszer vagy kétszer lenne ilyen vagy ahogy ő kívánja. Amúgy nem lett belőle semmi mert más dolog miatt elváltunk :D Ha együtt maradtunk volna akkor egyszer biztos kipróbáltuk volna,lehet bejött volna,de lehet soha többet nem beszéltünk volna erről.


Ismerek több párt akik szeretik és csinálják ezt a dolgot,én is azon gondolkodtam,hogy a következő feleségem jó lenne ha benne lenne ilyen dolgokban. Ha szereti valaki a szexet akkor idővel szerinrem rá lehet venni erre. Esetleg olyan nővel kell kapcsolatot kezdeni aki könnyűverű vagy már sok férfival volt. Szerintem ezek a nők jobban hajlanak ilyen dolgokra.

2021. ápr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!