Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki kezdi a napot egy kiadós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki kezdi a napot egy kiadós maszturbálással?

Figyelt kérdés
2021. márc. 30. 08:08
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Szingliként sokszor így kezdem a napot, segít elindulni és a semminél jobb

22/f

2021. márc. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Én. Sajnos a pasim messze van tőlem így marad a maszti. Pedig már biztosan dugtunk volna egy jót.
2021. márc. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Minden reggel,sokkal jobb az egész napom így.

Ha nem verem ki többször van merevedésem nap közben.

24F

2021. márc. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Én mondjuk dugással kezdtem. De tudom az itt tré
2021. márc. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Sokszor így kezdem a napot.
2021. márc. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom, itt mindenki dugással kezdi a reggelt, de azért mikor elmész az asszonytól 3 hétre, mert a munkád (kamionozás) elszólít, megnézném h reggel hogy kezdesz dugással :D Bár kezdhetsz, csak kicsit kellemetlen, ha épp egy másik férfi kollégával vagy négykézben... :D
2021. márc. 30. 09:56
 7/8 anonim ***** válasza:
16%

#6 És szerinted kit érdekel e te nyavajgásod? Ha nem akarsz pasit dugni, nem kell. De ettől én már érezzem rosszul magam? Tanultál volna, hogy ne csak kamionozásból tudj megélni, és te is dughatnál minden reggel, mint én. Azt hiszed a kamionosfeleségek csak háromhetente dugnak? Ismertem párat. Jól keres a férj, és ritkán van otthon, lehet egerészni. Volt kamionos ismim aki baromi nagyra volt magával, meg a bomba feleségével, meg a sok pénzével. Ha tudta volna miket csinálok az asszonyával... 😁😂 Te csak kamionozz és recskázz. Én minden reggel dugok.

Béke veled! ✌

2021. márc. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
25%
A reggelt és utána még napi 20-30 alkalommal maszturbálok.Nem bírom ki, hogy ne nyúljak magamhoz. Hiába van partnerem és dugunk akárhányszor, mellette is ugyanannyira kívánom. Ha nem csinálom, ideges leszek, feszült, remegek, hevesen vér a szívem, nem tudok semmire sem koncentrálni és ami tán még ennél is rosszabb a folyamatos merevedés. Ez egy átok.
2021. ápr. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!