Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok! Egy kiadós orgazmus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy kiadós orgazmus inkább felpörget vagy leszívja az erőtöket?

Figyelt kérdés

Mindkettőt átéltem már és a mai napig nem tudom megfejteni, hogy mikor miért hat rám úgy, ahogy. Van amikor az első után annyira fitt és erővel teli vagyok, hogy bármire képesnek érzem magam (elsősorban persze arra, hogy átljem újra meg újra), máskor meg az orgazmus után szite úgy ájulok le a páromról, reszket minden porcikám és lábra sem tudok állni.

Ismerős?

22/B/L



2015. szept. 20. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

inkább leszívja az erőmet

18/L

2015. szept. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Édes fáradtság érzet.
2015. szept. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én utána szeretek kicsit feküdni, pihegni, kiélvezni utólag is. Utána pedig vidámabb és energikusabb leszek általában, de van, hogyha későn történik pl, hogy egyből elalszom, akkor az édes fáradság érzése.
2015. szept. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én utánna csak elpunnyadok és kell egy kicsit pihennem :)
2015. szept. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon jó, amit művelnek velem, akkor utána azonnal nagyon leszív, néhány óra elteltével viszont felpörget, a nap hátralévő részére energikussá tesz. :)


A reszkető combok, a "nem bírok lábra állni" című érzés ismerős, a legjobb szeretkezések után nálam is ez jelentkezik. Ritkán fordul elő és olyankor csak pár percig tart ez az állapot, de abban a pár percben szinte nem is tudok magamról. Volt hogy a fürdőből a párom vitt be a hálóba mert nem tudtam lábra állni. :) 21é.bi.lány

2015. szept. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

En teljesen beprogok utanna. Par percig reszket a labam meg elfaradok de ezutan annyi energiam van,hogy korbe futkosnam a keruletet :D

18/L

2015. szept. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Moncsy0506 ***** válasza:
100%
24 L. Engem felpörget!!!!!
2015. szept. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!