Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most aggódjak, hogy csak 10...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most aggódjak, hogy csak 10 cm erektáltan és vékony is vagy a nőknek valóban nem a méret számít?

Figyelt kérdés
Szeretnék ismerkedni végre nőkkel de van aki azt mondja ez kicsi és valaki azt mondja nem számít a méret.. most mi van..?
2021. márc. 29. 17:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
85%

Tényleg úgy tűnik te vagy itt az egyetlen, aki szerint nem a meret a lényeg.

Egyébként szerintem egyejszakara nem lesz nehéz, ha minden más rendben veled. Mire kiderül a méreted már sok csajnak nem lesz pofája kiszállni, így egy éjszaka összejöhet, de kövi tali már lehet nem lesz.

2021. márc. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
66%

"ha minden más rendben veled."


Szerinted rendben van, ha felteszi ezt a kérdést..??

2021. márc. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos 10 cm kicsi.Legalább 14 legyen.
2021. márc. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
81%

Tudod haver olyan ez mint focistáknál a testmagasság. Nem kell két méteresnek lennie egy jó csatárnak, sem 46-os lábának, többet számít hogy játszik. Ugyanakkor 120 cm-s törpéből sem lesz csatár a Barcában. A "nem a méret számít" mondatnak van egy második fele: ha eléri a minimumot.


Legyünk őszinték a 10 cm az eléggé alulról karcolja a minimum elvárást. Ez csak akkor működőképes, ha hosszabb távú kapcsolat és emberileg avagy technikával nagyon-nagyon odateszed magad és azzal kompenzálod ÉS egy "szűkebb" lány a párod akinek akár már az átlag méret is fájdalmas lenne.

2021. márc. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
68%
Tekintve h 8 centiméter már mikropénisznek számít sajnos de számít. Szerelemben nyilván másabb a helyzet. De gondolj bele abba alkalminál te is rámész a külsőre és h mondjuk a csajnak szép formás melle legyen ne szúnyogcsípése. Laza kapcsolatban nem kötelező elfogania egy nőnek h neked kicsi. Mégha ez bántó is. Számít a méret csak nem az a lényeg h 20+-os farka legyen. De 10 centi az inkább egy sima ujj hosszúság.
2021. márc. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
64%

Istenem akkora marhaságot beszéltek... 10 centi egy ujj? Hát akinek 1 ujja 10 centi az vagy 2 méter magas vagy nem evilágról származik... max 8 centi hosszú egy ujj és annyi elég hogy élvezzen a csaj...gondolj csak a leszbikre.

Igen, kicsinek mondható a 10 centi DE nem vagy elveszve egyáltalán...én a barátnőmet az ujjaimmal juttattam a csúcsra sőt csak így volt orgazmusa... ha jó a kisugárzásod hidd el nem azt fogja nézni hogy mekkora.. igen bizonyos értelemben számít hogy mekkora a farok DE nem CSAK ezen múlik a jó szex. F

2021. márc. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
73%
Mondjuk az szívás, ha 10 cm.
2021. márc. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
78%

#16

Kíváncsiságból lemértem😄

165 cm magas nő vagyok, nem túl hosszú újakkal, és a középső ujjam 9 cm.🤷🏽‍♀️

2021. márc. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
83%

#18

Szintén 165 cm magas vagyok csak férfi és nekem a középső ujjam 8 centi hosszú :D akkor most vagy az én vonalzóm csap be, (pedig pontosan mértem) vagy te mérted rosszul vagy az én ujjaim rövidek. :D

2021. márc. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
22%
Ne aggódj. Jól néz ki és kemény?
2021. márc. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!