Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti képesek vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti képesek vagytok egymás után kétszer is elmmenni?

Figyelt kérdés

NEM KÉREK PRIVIT.


Ezt úgy értem, hogy szex közben elmentek majd ismét folytatódik a szex és megint elmentek. Elvileg a fiúk nem képesek erre vagy ez tévhit?

Mert a lányokról tudom, hogy képesek többször is elmenni egymás után.


Pl. én is.


De megismétlem nem kérek privit és pasit sem, se szexkapcsolatot, köszi!



2021. márc. 28. 22:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
89%
Persze itt (meg a neten mindenhol) kortól függetlenül mindenki legalább 5x el tud élvezni és órákig bírja meg 20 cm-je van :D
2021. márc. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
91%
Simán ha igazán szeretek valakit és odavagyok érte.
2021. márc. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Lazy Lover ***** válasza:
90%
Igen volt rá példa de ritkán
2021. márc. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
93%
Igen. Kegyetlenül kell kívánnom hozzá a nőt. A rekord egymás után 3 orgazmus, szünet nélkül, kemény bottal. F
2021. márc. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
92%
Nekem kell minimum fél óra szünet, hogy álljon rendesen másodjára. Kitudom verni mégegyszer azonnal elélvezés után, de szinte teljesen puha szerszámmal csak, dugni nem tudnék úgy.
2021. márc. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
89%
Mivel hamar elélvezek, ezért legalább annak a "tehetségemnek" örülök hogy bármennyiszer eltudok élvezni, és marad az erekcióm is. Ha nem így lenne, iszonyat gáz lennék az ágyban.
2021. márc. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
11%

#11

Kétszer, ha nagyon kívánom, háromszor el tudok élvezni egymásután (megszakítás nélkül, teljesen megmaradt erekcióval), nem, nincs 20 centis farkam, a rekord 6 ejakuláció volt, orálnál.


Nem reszelek órákig a kámaszutra pózaival körbetáncolva az ágyon, nem vagyok milliomos, sem izomkolosszus.

Egy biológiai tulajdonság ez, ami valakinek megvan, valakinek nincs, függetlenül attól, hogy mit hiszel el. Nekem megvan.

2021. márc. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Elhiszem, hogy valakinek nincs és azt is, hogy valakinek megy szünet nélkül megint.

Páromnak nem megy, de ez nem baj, csak akkor rossz, mikor nekem még nem sikerült elélveznem és már csak egy kicsi idő kellene nekem és olyankor jó lenne, ha megint szeretné csinálni.


Vagy ha sokáig nem találkozunk és orgazmus után még egyszer képes lennék csinálni és megint jó lenne elmenni, de ugye mondja, hogy nem sajnos bármennyire is kíván, tetszek neki és szeret.


Köszi a válaszokat, csak szimplán kíváncsi voltam!😊😊

2021. márc. 28. 23:36
 19/24 anonim ***** válasza:
63%
Én csak úgy, ha kutyába nyomom. Akkor szokott menni a kettő menet falloszt ki nem véve
2021. márc. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
66%
Lehet hogy menne, de soha nem próbáltam. Így is elég nehezen tudok elmenni.
2021. márc. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!