Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, - kiindulva abból,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, - kiindulva abból, hogy a partneretek minőségileg tökéletes a szexben - izgat titeket, hogy hányszor tud egymás után elmenni?

Figyelt kérdés

Tudjátok, hogy egymás után hányszor tud-e menni a partneretek? Vagy egy után általában mindenki megáll? Gondolkodtatok arról, hogy mennyit bír? Esetleg próbára is tettétek?


(A bevezetőt azért írtam a szex minősgére való utalással, hogy a "minőség a mennyiség felett" dallamú válaszok elejét vegyem. De természetesen mindenki azt válaszol, ami kedvére van.)



2021. márc. 28. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A pasim az első együtt töltött èjszakàn 5x èlvezett el.

Azóta is 2-3 megy neki.

Én sajnos csak nyalástól tudok elélvezni.

2021. márc. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tisztában vagyok a partnerem teljesítőképességével és ez oda-vissza így van. Szoktuk feszegetni a határokat természetesen. Kettő menet szinte mindig van de bírja a hármat is. Nekem meg elég változó, sikerült már a nyalásnál a csúcsra érnem.
2021. márc. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én férfiként nehezen találok olyan lányt, aki bírja, és szereti is az én szexuális aktivitásomat. Minden nap szexelnék, van hogy egy nap többször is! Volt egy csaj akivel reggel 8.-tól du. 4.-ig szexeltünk. Fantasztikus volt, és este már Írt SMS-t hogy ezt a napot minél hamarább meg kell ismételni. Sajnos kevés ilyen lány van! Vagy?
2021. márc. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3

Itt a gyk n minden pasi ennyire potens.

2021. márc. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
4. Nem csak itt! Ki kell próbálni! Sajnos kevés ilyen lány van!
2021. márc. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg hogy egy pasi hányszor megy el, hanem hogy közben ki tudja-e elégíteni a partnerét 🤷‍♂️
2021. márc. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!