Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 12 cm-es álló pénisz kielégíth...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 cm-es álló pénisz kielégíthet egy nőt?

Figyelt kérdés

Állva 12 cm és nem is túl vastag. Milyen pózt ajánlatok? Mivel ellensúlyozhatnám a kis méretemet? Jöhetnek tippek és ötletek is a témával kapcsolatban. Ezzel a mérettel ki lehet elégíteni a nőket?


Normális válaszaitokat előre is köszönöm!



2021. márc. 28. 17:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
69%
Nő vagyok, a páromnak is hasonló méretei vannak, mégis tökéletes a szexuális életünk, ki tud elégíteni. Illetve még egy dolog, amit meleg szívvel ajánlani tudok és nagyon hálás lesz érte a partnered: van csiklóizgatás is szex közben, csak azt nagyon sokan elfelejtik. Ha egy kellemes kutyapózban, vagy a lábait a nyakadba tartva hozzáérsz, szerintem nagyon jól fog neki esni.
2021. márc. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

A legtöbb férfinak 12-13 cm körüli, 3-3.5 cm vastag pénisze van.


Ha úgy érzitek mégis kevés lenne az inger, zárt lábas pózok, kígyópóz, kutyapóz beválhat.

2021. ápr. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem 15 cm, full átlagos, nem nagyobb fajta, még is csomószor volt, hogy elérte a méhszáját a csajomnak, ami fájt neki.
2021. ápr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Popsiba jöhet!
2021. ápr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

12# mi az a kígyópóz.


Az ember mindig tanul valamit 🙂


Kérdező szerintem ki tudsz elégíteni vele csajt csak meg kell találnod a megfelelő lányt.


Nekem 16 van, de volt olyan lány akinek ez kicsi volt és volt olyan aki meg el volt ájulva mekkora, noha ez egy átlagos méret.


Ezért sosem lehet tudni kinek mi a jó, csak mikor már ott vagy akcióban.


Ezek az én tapasztalataim.

2021. ápr. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
#15 a nő a hasán fekszik, te meg rajta :)
2021. ápr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Köszi 16-os 🙂
2021. ápr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tapasztalatok jöhetnek még.
2021. ápr. 12. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!