Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha a pasitok azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha a pasitok azt kérne orál után adjátok át a szájába a spermát, megtennétek??

Figyelt kérdés

Megtennétek ezt a párotoknak?

Ha igen bejönne nektek vagy hidegen hagyna?


Esetleg smárolnátok is úgy, hogy ott van a szátokban??


Volt ebben része valakinek?



2021. márc. 27. 15:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
79%
Persze, mi gyakran csinaljuk
2021. márc. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
56%
#10 az hogy kinyalod és utána csókolózol vagy az hogy a szádba élvez és utána csókolózol, az azért közel sem ugyanaz.
2021. márc. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
63%
#12, pontosan :)
2021. márc. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
45%
Ha férfi lennék és meleg akkor igen de így nőként semmiképp....
2021. márc. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
44%
Nálunk ez rendszeres, természetes. A szájba élvezés utáni spermás csókolózást imádjuk. Ugyan így van nyalástól való élvezés után is.
2021. márc. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
54%

12, 13: azért nem pontosan...

Mindkettő természetes, mindkettő belőletek jön.

El kell fogadni a saját testedet (és azt is ami belőle jön). Ettől még nem leszel kicsit sem meleg 🤷

2021. márc. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
70%
#16 Én nem is írtam ilyet, hogy ettől bárki is meleg lesz. Nem is zavar, ha orális szex után, közben csókolózunk, de azért a sperma az más. Nem fogom a számba venni a saját spermám, ellenben én sem várom és nem is vártam el soha, hogy bármelyik partnerem a szájába vegye. F
2021. márc. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
75%

"El kell fogadni a saját testedet (és azt is ami belőle jön). Ettől még nem leszel kicsit sem meleg 🤷"


Ebben egyetértünk de akkor kérdeznék valamit. Te leszopnád magad? A te tested, fogadd el azt is ami belőle jön, ettől nem leszel meleg.

Azt kéne végre elfogadni hogy a férfi és a nő soha nem volt, és soha nem lesz ugyanolyan. Most itt nem arra gondolok hogy a férfi feljebbvaló lenne mint a nő, mert ezzel k*rvára nem értek egyet. Hanem arra gondolok hogy testileg mások vagyunk, csak ezt sokan nem fogják fel. Imádom mikor jönnek az ilyen csökött agyúak is és mondják hogy "nem nyalom ki mert nem szop le, ugyanolyan orál". Nem, baromira nem ugyanaz, a férfinak minden szempontból kellemes ugyanis egy finom női testet kell kényesztetnie, a nőknek viszont sokszor szembesülni kell azzal hogy a férfiak jelentős része mekkora állat tud lenni. Egy puncit nyalni soha nem lesz olyan mint egy f*szt leszopni. Az ilyen nagy alfahímeket megnézném utána hogy vélekednek róla miután egy 20 centis dildót torokra kéne venniük. Azt fogadjuk el végre hogy nem vagyunk ugyanolyanok. Nem kérnék ilyet a barátnőmtől hogy a spermámmal csókolózzunk élvezés után mert egyszerűen undorítónak tartom, és ő is annak tartja. De ez csak én vagyok, az én véleményem, aki szereti csinálja, aki viszont nem azt nem szóljuk meg érte, mert mások vagyunk. Valaki szereti, valaki nem, ennyi. Ha te szereted csináld, de ha én nem szeretem ne akard megmondani hogy szeressem, nem vagy te attól több, és én sem kevesebb.

2021. márc. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
69%

Én imádom és a nejem is. Szájba élvezés után a spermámmal a szájában csókolózni hosszasan. Bocs, de ez minden alkalommal kihagyhatatlan. Szeretjük és kész.

42F

2021. márc. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
57%
Igen
2021. márc. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!